36
ELKOR
PĀRDEVĒJS/-A SPORTA PREČU NODAĻĀ ELKOR PLAZA
ELKOR
ELKOR

ELKOR

Pienākumi

  • Klientu vajadzību izzināšana, piemērota risinājuma piemeklēšana
  • Laipna klientu apkalpošana
  • Preces izlikšana nodaļā
  • Kārtības uzturēšana nodaļā

Prasības

  • Prasme strādāt komandā
  • Teicamas komunikācijas spējas
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas
  • Teicamas krievu valodas zināšanas

Vēlams

  • Aktīvs dzīves veids saistīts ar sportu
  • Piedalīšanās jebkura veida sporta sacensībās

Mēs piedāvājam

  • Interesantu un dinamisku darbu
  • Motivējošu atalgojumu un sociālas garantijas
  • Elastīgu darba grafiku
  • ELKOR darbinieka priekšrocības
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 850 - 1000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Brīvības gatve 201

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs
  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Aleksejs Trofimovs
67070707
ELKOR ir viens no vadošajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. ELKOR mazumtirdzniecības tīkla veikali piedāvā elektroniku un sadzīves tehniku, apģērbus un apavus sievietēm, vīriešiem un bērniem, preces sportam un tūrismam, preces bērniem, rotaļlietas, mēbeles, interjera un mājas preces, delikateses un Latvijas suvenīrus. Uzņēmums sniedz tehnikas servisa un apkopes pakalpojumus. ELKOR nodrošina darbu vairāk nekā 800 darbiniekiem.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.elkor.lv