TĀMĒTĀJU vispārējiem būvniecības darbiem
Hansavest Latvija SIA

TĀMĒTĀJU vispārējiem būvniecības darbiemHansavest Latvija SIA

Pienākumi:

• Vispārējo būvniecības darbu izmaksu tāmju sastādīšana;
• Dokumentācijas sagatavošana;
• Augstas kvalitātes nodrošināšana un kontrole;
• Sadarbība ar piegādātājiem un pasūtītājiem;
• Termiņu ievērošana;
• Darboties saskaņā ar uzņēmuma plāniem;
• Atskaites un sadarbība ar kolēģiem un īpašniekiem.

Prasības:

• Vēlama izglītība būvniecības nozarē;
• Praktiska pieredze līdzīgā pozīcijā un izpratne par būvniecības objektu tāmēšanas procesu;
• Prasme strādāt ar datorprogrammām (MS Office, AutoCAD);
• Labas latviešu un vēlamas angļu, krievu valodas zināšanas;
• Spēja pieņemt lēmumus un analizēt savas kompetences ietvaros, atrodot arī nestandarta risinājumus;
• Ātra reaģēšana un augsta precizitāte;
• Spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
• Vēlama autovadītāja apliecība, B kategorija.

Mēs piedāvājam:

• Interesantu darbu draudzīgā kolektīvā, lojālu un cilvēcīgu attieksmi;
• Iespēju patstāvīgi un radoši izpausties;
• Profesionālu izaugsmi un iespējamu savas komandas izveidi nākotnē;
• Atalgojumu atkarīgs no kvalifikācijas sākot no 1200 bruto;
• Uzņēmuma auto izmantošana darba vajadzībām;
• Darba pienākumu pildīšanai nepieciešamās ievadapmācības;
• Mūsdienīgu, kvalitatīvu darba vidi un patīkamus apstākļus;

Pieteikšanās:

CV un pieteikumu ar norādi „tāmētājs” sūtīt uz elina@hrnature.eu Informējam, ka sazināsimies ar 2 kārtas pretendentiem. Vairāk par uzņēmumu https://jumtusegumucentrs.lv/

Tev varētu interesēt arī:

RASĒTĀJS
Primekss SIA
Rīga
€ 1300 – 2400
Beigu termiņš: 22.12.2021
BŪVDARBU VADĪTĀJS
RST Company SIA
Rīga
€ 2000 – 5000
Beigu termiņš: 24.12.2021
JAUNĀKAIS PROGRAMMATŪRAS TESTĒŠANAS INŽENIERIS/-E
Swisscom DevOps Center Latvia SIA
Rīga
€ 1600
Beigu termiņš: 16.12.2021