37
Marno J SIA
BIROJA ADMINISTRATORS/-E
Marno J SIA
Marno J SIA

Marno J SIA

SIA “Marno J” ir dibināta 2001.gadā un tās pamatdarbība ir nekustamo īpašumu projektu attīstīšana un sava nekustamā īpašuma pārvaldīšana. Uzņēmuma portfelī ir vairāki tirdzniecības centri, atsevišķas nomas komercplatības Rīgas centrā un viesnīcas.

Aicinām savai komandai pievienoties atsaucīgu un kārtību mīlošu
BIROJA ADMINISTRATORI/-U

Galvenie pienākumi:

• Biroja ikdienas darba organizēšana;
• Lietvedības dokumentu sagatavošana un noformēšana atbilstoši Ministru Kabineta
noteikumiem Nr.558 “Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtība”, Dokumentu
juridiskā spēka likumam, Elektronisko dokumentu likumam u.c. saistītajiem normatīvajiem
aktiem;
• Saņemto un nosūtāmo dokumentu, līgumu reģistrēšana, apstrāde un virzība saskaņā ar
uzņēmumā izstrādāto kārtību;
• Ātra un efektīva informācijas aprites nodrošināšana, kā arī informācijas plūsmas
koordinēšana starp uzņēmuma darbiniekiem;
• Atbildēšana uz e-pasta vēstulēm un telefona zvaniem, korespondences saņemšana,
sagatavošana un nosūtīšana;
• Personāla dokumentācijas sagatavošana un pārraudzība;
• Arhīva veidošana un uzraudzība;
• Apmeklētāju uzņemšana, kā arī sekošana līdzi kārtībai biroja telpās;
• Kancelejas un saimniecības preču pasūtīšana.

Prasības kandidātiem:

• Augstākā izglītība;
• Vēlama darba pieredze sekretāres vai biroja administratora/-es amatā;
• Spēja orientēties un sistematizēt apjomīgu informāciju;
• Zināšanas lietvedībā;
• Teicamas latviešu un labas krievu valodas (mutiski un rakstiski), vēlamas angļu valodas
zināšanas;
• Labas datorzināšanas (MS Office, MS Outlook) un prasme strādāt ar biroja tehniku;
• Spēja ātri mācīties un apgūt jaunas prasmes;
• Lietišķās etiķetes pārzināšana;
• Labas laika plānošanas spējas, prasme noteikt prioritātes un augsta atbildības sajūta;
• Prasme strādāt komandā, spēja komunicēt ar dažāda rakstura cilvēkiem;
• Prasme saglabāt mieru stresa situācijās.

Mēs piedāvājam:

• Atbalstu ideju realizēšanā un pārmaiņu vadībā;
• Atalgojums – 900.00 EUR (neto);
• Bezmaksas autostāvvieta;
• Darbu profesionālā un pieredzējušā komandā.

Motivācijas vēstuli un CV sūtīt sadaļā “Pieteikties” līdz 05.novembrim!

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai.
Konfidencialitāte garantēta.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1250

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Marno J SIA
Nekustamo īpašumu uzņēmumu grupa, kas nodarbojas ar sava nekustamā īpašuma apsaimniekošanu un attīstīšanu, aicina savā komandā: TEHNISKO PĀRVALDNIEKU/-CI NEKUSTAMO ĪPAŠUMU PĀRVALDĪŠANAI/APSAIMNIEKOŠANAI RĪGĀ Darba pienākumi: Nodrošināt ēku pārvaldīšanu un apsaimniekošanu; Risināt ar īpašumu tehnisko apsaimniekošanu saistītus jautājumus; Organizēt un kontrolēt remotdarbu veikšanu; Veikt nelielus tehniskus telpu apsaimniekošanas darbus; Sadarboties ar vietējām pašvaldībām; Slēgt līgumus un kontrolēt to izpildi ar preču/pakalpojumu piegādātājiem; Komunālo aprēķin...

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.marnoj.lv

Tev varētu interesēt arī:

Office administrator
Manpower
Rīga
€ 1300 – 1500
Beigu termiņš: 05.05.2024
Klīnikas administrators
Dental Art SIA
Rīga
€ 7
Beigu termiņš: 04.05.2024
Personāla speciālists/e
WeAreDots SIA
Rīga
€ 1400 – 1800