32
APMETĒJS/-A
SIA EUROEXPRESS
APMETĒJS/-A
APMETĒJS/-A

APMETĒJS/-A

Papildu informācija

Darba apraksts:

  • Ir nepieciešami 6 apmetēji;
  • Celtniecības objeks atrodas 77933 Lahr
  • Apstrādāt iekštelpu sienas un griestus ar apmetuma mašīnu G4;
  • Apstrādāt ārsienas ar apmetuma mašinu.

Prasības kandidātiem:

  • Pieredze Apmetēja darbā vismaz 5 gadi;
  • EVAK (Eiropas veselības apdrošināšanas karte) esamība.
  • Vēlamas svešvalodas zināšanas (angļu un/vai vācu valoda);
  • Atbildība un bez kaitīgiem ieradumiem;

Mēs piedāvājam:

  • Objekts atrodas dzīvesvietas tuvumā
  • Jūsu spējām, prasmēm un pieredzei atbilstošu atalgojumu 14,50 Eur/stundā (neto).
  • Algas samaksu ik pēc 10 dienām;
  • Dzīvesvietas izmaksas 250 eur par pilnu mēnesi;
  • Darbs līdz 17.12.2021;

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu zvaniet pa tālr. +371 26481159, vai sūtiet CV.

Darba sākums 20.10.2021

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 14.5

Atrašanās vieta

    Vācija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
Kontaktpersona
Aivars Stūris
+371 26481159

SIA “EUROEXPRESS” ir 2011.gada reģistrēts uzņēmums, no pašiem pirmsākumiem līdz šīm brīdim, esam ieguvuši pārliecību no darbiniekiem un sadarbības uzņēmumiem ka esam viens no uzticamajiem darbiekārtošanas uzņēmumiem, kas piedāvā darbiniekiem pilnīgi bez maksas atrast darbu un darba devējiem atrast atbilstoši viņu prasībām kvalificētus darbiniekus. Mūsu pakalpojumu likumību garantē Latvijas Nodarbinātības valsts aģentūra un Vācijas Federālās nodarbinātības aģentūras atļauja pagaidu nodarbinātībai (Deutschland Bundesagentur Für Arbeit Erlaubnis zur Arbeitnehmerüberlassung) un ir iegūta licence šāda veida komercdarbībai Latvija un Vācija.

Uzņēmuma mājaslapahttps://dnrecruitment.lv/