34
Stikla Serviss SIA
Noliktavas darbinieks

Stikla apstrādes un tirdzniecības uzņēmums aicina darbā:
Noliktavas darbinieku

Darba pienākumi:

• Preču izsniegšana klientiem;
• nodrošināt pavaddokumentiem atbilstošu preču iekraušanu, izkrausanu noliktavā;
• gtavās produkcijas pakošana;
• veikt citus darbus pēc tiešā vadītāja rīkojuma un norādījumiem;
• izvietot preces paredzētajās vietās un uzturēt kārtību noliktavā.

Prasības:

• obligāta iepriekšējā darba pieredze montēšanas darbā ar stikla konstrukcijām;
• labas vispārējas tehniskās zināšanas un sapratne;
• precīzam darba izpildē, orientētam uz augstu darba kvalitāti;
• augsta atbildības sajūta, precizitāte;
• labas komunikācijas un reprezentācijas īpašības;
• pozitīva un laipna attieksme pret klientiem, komunikabilitāte;
• vidējā vai arodvidusskolas izglītība;
• obligāta B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

• darbu stabilā un augošā kompānijā;
• regulāru atalgojumu, sākot no 900-1200 EUR bruto, plus piemaksas par papildus darbu;
• darbs siltās, labi aprīkotās telpās;
• darba apģērbu;
• darba inventāru.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt sadaļā “Pieteikties” vai zvanīt +371 67472933.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 900 - 1200

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
+371 67472933