49
METALEKSPO SIA
TEHNOLOGS/PRODUKCIJAS KONTROLIERIS/-E

SIA “METALEKSPO” uzņēmums ar 22 gadu darba pieredzi krāsaino metāllūžņu pārstrādē un eksportā, savā kolektīvā aicina – TEHNOLOGU/PRODUKCIJAS KONTROLIERI.

Pienākumi:
• Produkcijas kontrole saskaņā ar kvalitātes prasībām ražošanas procesa gaitā;
• Ienākošo materiālu piesārņojuma noteikšana saskaņā ar ES regulu 715/2013;
• Krāsainā metāla satura noteikšana ienākošajam un izejošajam materiālam (nodrošinām apmācības);
• Atskaišu sagatavošana, kvalitātes pārbaužu dokumentēšana un ievadīšana datorsistēmā;
• Sniegt ieteikumus kvalitātes prasību pilnveidošanai;
• Kārtības nodrošināšana savā darba vietā.

Prasības kandidātiem:
• Augstākā/vidējā tehniskā izglītība;
• Darba iemaņas ar MS Office;
• vēlama pieredze līdzīgā amatā un/vai darbā ar krāsainajiem metāliem;
• zināšanas par ES regulu 715/2013 tiks uzskatītas par priekšrocību;
• tehniskā domāšana;
• spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
• precizitāte un akurātums;
• pastāvība lēmumu pieņemšanā;
• Spēja strādāt komandā, neatlaidība un mērķtiecība.

Mēs piedāvājam:
• Darbu stabilā un savā nozarē atpazīstamā uzņēmumā;
• Stabilu atalgojumu vienmēr laikā (no 950-1200 eiro mēnesī PĒC nodokļu nomaksas);
• Nepieciešamās apmācības darba veikšanai;
• Darbu atsaucīgā un profesionālā kolektīvā;
• Sociālās garantijas;
• Pēc 6 mēnešiem tiek piešķirta Veselības apdrošināšana;
• Nepieciešamos individuālos darba aizsarglīdzekļus, visu nepieciešamo efektīvam darbam.

Pretendentiem lūdzam IESŪTĪT SAVU CV sadaļā PIETEIKTIES.
Kontakttālrunis papildus informācijai: 22006269.

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka SAZINĀSIMIES ar kandidātiem, kuri ATBILST izvirzītajām PRASĪBĀM.
Informējam, ka pretendentu pieteikumos iekļauto personas datu apstrādes mērķis ir pretendentu atlases nodrošināšana. Pēc pretendenta atlases personas dati tiks dzēsti.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1300 - 1670

Papildu informācija: no 950-1200 eiro mēnesī PĒC nodokļu nomaksas

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office
22006269