41
SANART SIA
FINANŠU DIREKTORS/-E
SANART SIA
SANART SIA

SANART SIA

SIA „SANART” ir viens no vadošajiem būvuzņēmumiem Vidzemē, kas specializējas dažāda veida būvniecības darbu veikšanā. Mēs esam uz attīstību un kvalitāti bāzēts uzņēmums, kas attīstās līdzi laikmeta un sabiedrības prasībām.

SIA „SANART” veido ilgtspējīgas un uz uzņēmumu attīstību vērstas partnerattiecības ar klientiem, apakšuzņēmējiem un piegādātājiem. Mūsu mērķis ir panākt droša un uzticama partnera reputāciju.

SIA „SANART” nepārtraukti uzlabo savu pakalpojumu kvalitāti, veicina darbinieku kvalifikācijas celšanu, atbildības sajūtu un motivāciju uzņēmuma izaugsmē, pilnveido ieviesto kvalitātes vadības un vides pārvaldības sistēmu.

Pienākumi:

• Finanšu vadības un kontroles sistēmas pilnveidošana un uzraudzība;
• Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu;
• Piedalīties algu un prēmēšanas sistēmas aprēķinu veikšanā, to kontrolē;
• Debitoru norēķinu kontrole;
• Uzņēmuma kredītsaistību kontrole;
• Vadīt un organizēt projektu budžetu plānošanu, to pārskatīšanu, kontroli un izpildi;
• Analizēt un novērtēt uzņēmuma finanšu datus;
• Gatavot informāciju un atskaites vadībai.

Prasības kandidātiem:

• Darba pieredze finanšu nodaļas vadītāja/ finanšu direktora amatā vismaz 2 gadi;
• Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sagatavošanā;
• Latviešu un krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī, vēlamas zināšanas arī angļu valodā;
• Augstākā izglītība ekonomikā, finansēs vai biznesa vadībā;
• Teicamas prasmes darbā ar MS Excel.

Mēs piedāvājam:

• Interesantu un dinamisku darbu vienā no vadošajiem būvuzņēmumiem Vidzemē;
• Profesionālas izaugsmes iespējas;
• Motivējošu atalgojumu un pilnas sociālās garantijas;
• Visu nepieciešamo, lai Tu varētu droši, kvalitatīvi un maksimāli ērti veikt savu darbu;
• Draudzīgu kolēģu atbalstu.

Amata alga bruto no 1000 EUR līdz 3000 EUR

Piesakies sūtot CV sadaļā "Pieteikties".
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 3000

Papildu informācija: Amata alga bruto no 1000 EUR līdz 3000 EUR

Atrašanās vieta

    Valmiera, Valmieras novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Excel

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
SANART SIA

Uzņēmuma mājaslapahttp://sanart.lv/lv/

Tev varētu interesēt arī:

Grāmatvedis
EBEKA International SIA
Rīga
€ 1500 – 2000
Beigu termiņš: 25.04.2024
Grāmatvedības nodaļas vadītāja/-s
EUGESTA SIA
Rīga
€ 2500 – 4000
Beigu termiņš: 10.05.2024
3.Novada pārvaldes nodaļas vecākais referents/-e Valmierā
Jaunsardzes centrs
Valmiera
€ 1285 – 1690
Beigu termiņš: 24.04.2024