25
Tiesu namu aģentūra SIA
Informācijas sistēmas drošības pārvaldnieks/-ce

SIA „Tiesu namu aģentūra” (http://www.tna.lv) nodrošina informācijas sistēmu uzturēšanu, IT infrastruktūras darbību, veicot darbstaciju, serveru un datortīklu uzturēšanu un administrēšanu. Šobrīd apkalpo vairāk kā 5000 darbstacijas un serverus visā Latvijā.

Aicinām pievienoties mūsu komandai:
Informācijas sistēmas drošības pārvaldnieku/-ci:

Galvenie darba pienākumi:

• Organizēt un uzturēt informācijas tehnoloģiju drošības pārvaldības sistēmu
• Nodrošināt informācijas drošības pakalpojumu sniegšanu
• Uzturēt iekšējos normatīvos aktus, procedūras, attiecībā uz informācijas sistēmu drošību,
veikt to ievērošanas kontroli
• Pārraudzīt un analizēt informācijas tehnoloģiju iekārtu pierakstus, organizēt konstatēto
nepilnību novēršanu

Prasības kandidātiem:

• Padziļināta pieredze un zināšanas informācijas drošības pārvaldībā
• Pieredze risku pārvaldībā un dokumentu pārvaldībā
• Labas komunikācijas prasmes, pašdisciplīna, augsta atbildības sajūta un precizitāte
• Valsts valodas zināšanas (minimālā prasība C līmenis 1. pakāpe)
• Vēlme mācīties un profesionāli attīstīties

Prasības, kuras būtu vēlamas, bet nav obligātas:

• Pieredze tehnoloģisko iekārtu drošības pārbaudes veikšanā
• Augstākā akadēmiskā izglītība vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība datorzinātņu
specialitātē
• Sertifikāti informācijas drošības pārvaldībā

Mēs piedāvājam:

• Interesantu, pieredzes bagātu un atbildīgu darbu
• Zinošu un atsaucīgu komandu
• Profesionālās attīstības iespējas
• Veselības apdrošināšanu un citus labumus
• Atalgojumu, sākot no EUR 2000.00 līdz EUR 2500.00 (bruto) mēnesī, atkarībā no
profesionālās pieredzes un kvalifikācijas

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV līdz 25.10.2021. sadaļā "pieteikties".

Mēs augstu novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti nākamajai atlases kārtai!
Piesakoties konkursam, pretendents piekrīt personas datu apstrādei. Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī konkursa norisi. Apliecinām, ka bez pretendenta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām. Dati tiks glabāti 3 mēnešus pēc konkursa norises. Datu apstrādes pārzinis ir SIA “Tiesu namu aģentūra”, reģistrācijas numurs: 40003334410, juridiskā adrese: Baldones iela 1B, Rīga, LV-1007, tālrunis: 67804733, e-pasts: tna@tna.lv.

SIA “CV-Online Latvia” ir NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.73 (11.08.2008, beztermiņa). Ja, piesakoties vakances konkursam, kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “CV-Online Latvia” iekšējā konfidenciālajā datu bāzē ar mērķi, lai personas dati tiktu apstrādāti citos SIA “CV-Online Latvia” veiktajos personāla atlases projektos, tad pieteikumā vakancei kandidātam jānorāda sava piekrišana. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000 - 2500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.tna.lv