31
JOE SIA
CEĻU INŽENIERIS
JOE SIA
JOE SIA

JOE SIA

Joe Latvija darbojas kopš 2014. gada un šajā laikā ir kļuvis par vienu no pieprasītākajiem arhitektūras un projektēšanas uzņēmumiem Latvijā. Savu pieredzi esam apliecinājuši arī Skandināvijas valstīs. Mēs nodrošinām kvalitatīvu būvprojekta izstrādi arhitektūras risinājumos, ceļu, būvkonstrukciju un inženiertīklu projektēšanā kā arī mērniecības pakalpojumus.

Aicinām darbā Ceļu inženieri.

Prasības:

  • Labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāju apliecību;
  • Pārzināt ceļu būvniecības tehnoloģijas un normatīvos aktus;
  • Profesionāla pieredze darbā ar Autocad, Autodesk Civil 3D.

Darba pienākumi:

  • Ceļu, ielu, laukumu, transportbūvju un labiekārtojuma būvprojektu izstrāde;
  • Projekta dokumentācijas pārvaldīšana;
  • Izstrādāto būvprojektu autoruzraudzības nodrošināšana.

Piedāvājam:

  • Pozitīvu un rezultāta orientētu darba vidi;
  • Mūsdienīgu biroju, tuvu sabiedriskajam transportam un pieejamu autostāvvietu;
  • Karjeras izaugsmes;
  • Atalgojums sākot no 1000 līdz 2000 EUR bruto.

Lai kandidētu vakancei, sūtiet CV sadaļā "Pieteikties"!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 2000

Papildu informācija: Atalgojums no 1000 – 2000 EUR bruto

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 AutoCAD Autodesk Civil 3D

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
JOE SIA

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.joe-latvija.lv/