36
IEK Northern Europe SIA
Projektu tehniskais inženieris

Starptautiskā elektromateriālu un elektroiekārtu tirdzniecības kompānija SIA „IEK Northern Europe”, kas darbojas Baltijas tirgū jau no 1998.gada, sākot ar 2018. gadu ietilpst starptautiskā uzņēmumu grupā IEK Group. Saistībā ar uzņēmuma darbības paplašināšanos tiek aicināts kolektīvam pievienoties:

Projektu tehnisko inženieri

Darba pienākumi:

  • Zemsprieguma elektrisko materiālu tehnisko parametru un funkcionālo prasību analīze;
  • EN / IEC / GOST standartu un normatīvo dokumentu, piemēram, LBN / PUE / LEK u.c. prasību analīze un salīdzināšana;
  • Jaunu tehnisko principu un tendenču, kas attiecas uz zemsprieguma elektriskajiem materiāliem, pētīšana;
  • Tehnisko parametru un funkcionālo prasību atlase, salīdzināšana, tehnisko uzdevumu sastādīšana;
  • Elektrisko materiālu un risinājumu izvēle konkrētam projektam / specifikācijai / funkcionalitātei;
  • Saziņa ar projektētājiem, iekārtu uzstādītājiem par tehniskiem jautājumiem, ieskaitot tehnisko atbalstu un izbraukumu uz objektu;
  • Mācību semināru un tiešsaistes vebināru vadīšana kolēģiem / klientiem / partneriem.

Prasības:

  • Darba pieredze vismaz 3 gadus attiecīgajā jomā (projektēšana, ražošana vai elektroinstalācija);
  • Specializēta tehniskā izglītība;
  • Spēja un vēlme mācīties;
  • Komunikabilitāte;
  • Latviešu, angļu un krievu valodu zināšanas;
  • Tehniskā domāšana;
  • Atbildība, savlaicīga plānošana;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Prasmes lietot AutoCad, Visio, MS Office.

Piedāvājam:

  • sociālās garantijas;
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • izaugsmes perspektīvas;
  • darba algu sākot no 1500.00 eiro bruto.

Gaidām CV un motivācijas vēstuli latviešu un angļu vai krievu valodā sadaļā "pieteikties".

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Papildu informācija: sākot no 1500.00 eiro bruto

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.iek.group