56
Juridiskās palīdzības administrācija
JURIDISKĀS PALĪDZĪBAS ADMINISTRĀCIJAS ADMINISTRATĪVĀS UN FINANŠU VADĪBAS NODAĻAS VADĪTĀJA VIETNIEKS

Tieslietu ministrija
izsludina atklātu konkursu uz vakanto
JURIDISKĀS PALĪDZĪBAS ADMINISTRĀCIJAS ADMINISTRATĪVĀS UN FINANŠU VADĪBAS NODAĻAS
VADĪTĀJA VIETNIEKA amatu (uz noteiktu laiku)

Prasības pretendentiem/-ēm:

• akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā vai finansēs;
• pieredze strādāt ar resursu vadības sistēmu “Horizon”;
• zināšanas finanšu, grāmatvedības un nodokļu reglamentējošo aktu jomā;
• zināšanas budžeta plānošanā;
• labas analītiskās prasmes, orientācija uz attīstību, plānošana un organizēšana;
• strādāt ar MS Office un interneta resursiem lietotāja līmenī.

Veicamie pienākumi:

• izstrādāt iekšējo normatīvo aktu projektus, kas regulē grāmatvedības uzskaiti, budžetu un
finanšu vadību, nodrošināt tā izpildi un kontroli;
• vadīt budžeta sagatavošanu, kontrolēt tā izpildi un atbilstoši normatīvajiem aktiem
sagatavot administrācijas finanšu pieprasījumu, finansēšanas plānu, tāmes un budžeta
izpildes analīzi;
• nodrošināt nepieciešamo finanšu aprēķinu veikšanu par ietekmi uz valsts budžetu saistībā
ar izstrādātajiem normatīvo aktu projektiem vai attīstības plānošanas dokumentiem;
• konsultēt administrācijas nodarbinātos finanšu jautājumos.

Mēs piedāvājam:

• iespēja strādāt gan attālinātu, gan elastīgu darba laiku;
• apmācības amata pienākumu veikšanai;
• veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem.

Tu iegūsi:

• atbildīgu un interesantu darbu valsts pārvaldē;
• iespēju paplašināt zināšanas un gūt profesionālo pieredzi;
• atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Mēnešalga:

• amats klasificēts 21.1. amata saimes IIIA līmenī, kas atbilst 11. mēnešalgas grupai
• mēnešalga 1. kategorijai 1050 euro; 2. kategorijai 1200 euro; 3. kategorijai 1380 euro.

Pieteikties lūdzam elektroniski, nospiežot pogu “Sūtīt pieteikumu”.

Ja nav iespējams, tad Pieteikuma dokumentus (motivētu pieteikumu, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un CV) iesniegt Tieslietu ministrijas Personālvadības departamentā (Brīvības bulvārī 36, Rīgā, LV 1536) vai elektroniski līdz š.g.24.oktobrim. Tālrunis uzziņām: 67036722, 67515290.

Tālrunis uzziņām: +371 67036722, 67515290

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1050 - 1380

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
+371 67036722

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.jpa.gov.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Grāmatvedis
EBEKA International SIA
Rīga
€ 1500 – 2000
Beigu termiņš: 25.04.2024
Ikdienas pakalpojumu konsultants/-e (uz noteiktu laiku) | SEB, Talsi
SEB
Talsi

Beigu termiņš: 19.05.2024
Algu grāmatvedis/-e
WorkingDay Latvia
Rīga
€ 1800 – 2200
Beigu termiņš: 05.05.2024