27
BEWE RIX SIA
JŪRAS UN AVIO KRAVU PĀRVADĀJUMU SPECIĀLISTS/-E

SIA “BEWESHIP LATVIA” / SIA “BEWE RIX” ir Somijas transporta un loģistikas uzņēmuma OY BEWESHIP AB meitas uzņēmums, kas kopš 1998.gada ir spējis ieņemt stabilu vietu Latvijā kravu pārvadājumu jomā un kopš 2008.gadā arī noliktavas pakalpojumu jomā, kad savu darbību uzsāka 10000 m2 lielais loģistikas centrs Mārupē.

Darba pienākumi:
•Organizēt un koordinēt avio, jūras un multimodālo kravu pārvadājumus;
•Sadarboties ar esošajiem uzņēmuma klientiem un piesaistīt jaunus klientus;
•Piedāvāt uzņēmuma sniegtos pakalpojumus un apstrādāt klientu pasūtījumus;
•Uzturēt un attīstīt partnerattiecības ar aģentiem visā pasaulē;

Galvenās prasības:
•Iepriekšēja pieredze avio un jūras kravu pārvadājumos tiks uzskatīta par priekšrocību;
•Labas latviešu, krievu un angļu valodu zināšanas;
•Teicamas iemaņas darbā ar datoru;
•Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
•Atbildības sajūta, sava darba svarīguma un nozīmes izpratne;
•Labas komunikācijas prasmes un spēja darboties komandā;
•Uz panākumiem orientēta personība;

Piedāvājam:
•Atalgojumu sākot no 1500EUR mēnesī (brutto) un sociālās garantijas;
•Darbu starptautiskā uzņēmumā ar ilggadēju pieredzi un atpazīstamību tirgū;
•Labus darba apstākļus modernā birojā Mārupē;
•Draudzīgu kolektīvu un izaugsmes iespējas.

Lai pieteiktos vakancei, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli sadaļā “Pieteikties”. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Papildu informācija: no 1500 EUR mēnesī

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Mārupe

Darba veids

  • Pilna slodze