32
LR Satiksmes ministrija
Aviācijas departamenta vecākā referenta ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku

Satiksmes ministrija (reģistrācijas Nr. 90000088687) izsludina konkursu uz
Aviācijas departamenta vecākā referenta ierēdņa
amatu uz nenoteiktu laiku

Piedāvājam:

• Interesantu un atbildīgu darbu atsaucīgā un profesionālā kolektīvā
• Iespēju piedalīties aviācijas apakšnozares politikas izstrādē un īstenošanā
• Mēnešalgu no 1253 euro līdz 1647 euro atbilstoši noteiktajai kvalifikācijas kategorijai un
profesionālajai pieredzei attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā
• Papildatvaļinājumu, papildu brīvdienas, atvaļinājuma pabalstu un citas sociālās garantijas
atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam
• Veselības apdrošināšanu (pēc nostrādātiem 6 mēnešiem)
• Darba vietu Rīgas centrā un labus darba apstākļus

Galvenie pienākumi:

• Izstrādāt priekšlikumus Latvijas ilgtspējīgas attīstības stratēģijai, Nacionālajam attīstības
plānam, transporta pamatnostādnēm, aviācijas stratēģijai un gatavot no tā izrietošos
rīcības plānus
• Organizēt izpētes procesu un veikt Latvijā aviācijas apakšnozares, aviācijas uzņēmumu un
komercsabiedrību saimnieciskās un finansiālās darbības rezultātu analīzi un atbilstības
izvērtēšanu nozares politikas mērķiem un indikatīvajiem rādītājiem
• Gatavot priekšlikumus par apakšnozares attīstībai nepieciešamajiem valsts un ārvalstu
kredītiem, finansējumu un investīcijām, kā arī gatavot priekšlikumus par aviācijas
apakšnozares programmu realizācijai un departamenta uzdevumu veikšanai nepieciešamo
budžeta finansējumu

Prasības pretendentiem:

• Atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām
• Atbilstība likuma “Par valsts noslēpumu” 9.panta prasībām
• Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība transporta jomā,
inženierzinātnēs, tiesību, finanšu vai vadības zinātnē
• Vismaz 1 gada darba pieredze aviācijas un/vai ekonomikas jomā
• Vēlama darba pieredze valsts pārvaldē
• Zināšanas un izpratne par valsts pārvaldi, Eiropas Savienības transporta politiku un
aviācijas aktualitātēm, kā arī starptautiskajām aviācijas organizācijām, kurās Latvija ir
dalībvalsts
• Darbam nepieciešamās zināšanas tiesību jomā
• Teicamas sadarbības un komunikācijas prasmes
• Analītiskā domāšana
• Teicamas angļu valodas zināšanas

Amata pienākumu veikšanai ierēdnim nepieciešams izmantot patstāvīgi noformētu nacionālo elektroniskās identifikācijas risinājumu, t.i., eParaksts mobile, eParaksts eID vai eParaksts karte.

Pretendentiem līdz 2021.gada 7.novembrim nosūtīt motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas elektroniski vai pa pastu, vai iesniegt Satiksmes ministrijas Administratīvajā departamentā.

Adrese: Rīga, Gogoļa iela 3
Tālr. uzziņām: 67028218

Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri pēc dokumentu izvērtēšanas pirmajā kārtā tiks aicināti uz personāla atlases otro kārtu.

Informāciju par personas datu apstrādi Satiksmes ministrijā var iegūt tīmekļa vietnes www.sam.gov.lv sadaļā Privātuma politika.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1253 - 1647

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
67028218

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.sam.gov.lv