32
MĀJKALPOTĀJS/A
SIDC Group 2

Pienākumi:

- mājas uzkopšana (ikdienas un ģenerālā);
- dažādu virsmu - akmens, marmora, parketa - tīrīšana un uzkopšana;
- veļas mazgāšana (ar rokām vai veļasmašīnu), gludināšana ar tvaika gludekli;
- sadzīves tehnikas uzturēšana darba kārtībā;
- pārtikas produktu un sadzīves priekšmetu iegāde.

2 līdz 3 reizes nedēļā. Māja 400m2. Atalgojums sākot no 50EUR dienā.

Obligātās prasības:

- zināšanas par mūsdienu sadzīves tehniku un ķīmiju;
- pozitīva, enerģiska, ar pieredzi darbā viesnīcā vai mājā ar lielu platību;
- bez kaitīgiem ieradumiem;
- rekomendācijas no iepriekšējiem darba devējiem.

Kā pieteikties vakancei?

Esat ieinteresēts/-a?
Sūtiet savu CV un e-pastu

Uz interviju aicināsim tikai tos, kas atbildīs visām mūsu prasībām.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 900 - 2000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Centrs

Darba veids

  • Noteikts termiņš
  • Pilnas slodzes maiņu darbs
  • Ārštata darbinieks
  • Elastīgs darba laiks

Valodas

  •  Krievu
Kontaktpersona
Olga HR
+37122553336

SIDC Group is one of the leading companies in the Baltic States engaged in personnel selection and recruitment, assessment and job placement services. Recruitment is our work, our life and purpose.

We are engaged in recruitment for over 20 years. Huge attention in our work is paid to VIP service. In 2012 company has been certified according to the international standards ISO 9001: 2008 - Quality Management standard, which is recognized around the world.
Our company's goal is clear and unambiguous - we are looking for people, appreciate, learn about their strengths and weaknesses, recommend and cooperate, and continue searching.
We consult our clients in the recruitment process and in hire, do it for a long time and successfully!

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.sidcgroup.com