MĀJKALPOTĀJS/A
SIDC Group 2

MĀJKALPOTĀJS/ASIDC Group 2

Pienākumi:

- mājas uzkopšana (ikdienas un ģenerālā);
- dažādu virsmu - akmens, marmora, parketa - tīrīšana un uzkopšana;
- veļas mazgāšana (ar rokām vai veļasmašīnu), gludināšana ar tvaika gludekli;
- sadzīves tehnikas uzturēšana darba kārtībā;
- pārtikas produktu un sadzīves priekšmetu iegāde.

2 līdz 3 reizes nedēļā. Māja 400m2. Atalgojums sākot no 50EUR dienā.

Obligātās prasības:

- zināšanas par mūsdienu sadzīves tehniku un ķīmiju;
- pozitīva, enerģiska, ar pieredzi darbā viesnīcā vai mājā ar lielu platību;
- bez kaitīgiem ieradumiem;
- rekomendācijas no iepriekšējiem darba devējiem.

Kā pieteikties vakancei?

Esat ieinteresēts/-a?
Sūtiet savu CV un e-pastu

Uz interviju aicināsim tikai tos, kas atbildīs visām mūsu prasībām.

Tev varētu interesēt arī:

BROKASTU VIESMĪLIS
SEMARAH Hotel Management
Rīga
€ 4.2 – 4.8
Beigu termiņš: 11.12.2021
PREČU KOMPLEKTĒTĀJS/-A DEPO LOĢISTIKAS CENTRĀ
DEPO
Rīga
€ 920 – 1260
Beigu termiņš: 09.12.2021
PASŪTĪJUMU KOMPLEKTĒTĀJS/-A (NAKTS MAIŅĀS)
Baltic Logistic Solutions SIA
Rīga
€ 1200 – 1820
Beigu termiņš: 12.12.2021