29
Tiesu namu aģentūra SIA
IT speciālists/-e

SIA „Tiesu namu aģentūra” nodrošina IT infrastruktūras darbību, veicot darbstaciju, serveru, datortīklu uzturēšanu un administrēšanu, apkalpojot vairāk nekā 5000 darbstaciju un serveru visā Latvijā

Aicinām pievienoties mūsu komandai
IT speciālisti/-u

Galvenie darba pienākumi:
• administrēt serverus, informācijas sistēmas;
• uzraudzīt informācijas tehnoloģiju infrastruktūras resursu darbību, kā arī uzturēt tehnisko
dokumentāciju;
• realizēt izmaiņu ieviešanu informācijas sistēmās un to platformās.

Prasības kandidātam/-ei:
• zināšanas par Linux vai MS Windows Server , MySQL vai MS SQL Server
administrēšanas līmenī;
• zināšanas par Zabbix, IIS, Apache vai Nginx, Vmware vai HyperV administrēšanas līmenī;
• padziļinātas zināšanas datortīkla pārvaldībā;
• teicamas latviešu valodas zināšanas;
• labas komunikācijas prasmes, augsta atbildības sajūta, spēja strādāt patstāvīgi un
komandā;
• spēja un vēlme mācīties un profesionāli attīstīties.

Mēs piedāvājam:
• profesionālu un atsaucīgu komandu;
• veselības apdrošināšanu un citus labumus;
• atalgojumu no EUR 1700.00 (bruto) mēnesī, atkarībā no profesionālās pieredzes un
kvalifikācijas.

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV līdz 04.11.2021. sadaļā “Pieteikties”. Papildu informācija: 67804744, www.tna.lv.

NB! Mēs sazināsimies ar Jums, ja būsiet izvirzīts/-a otrajai atlases kārtai.

Piesakoties konkursam, pretendents piekrīt personas datu apstrādei. Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī konkursa norisi. Apliecinām, ka bez pretendenta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām. Dati tiks glabāti 3 mēnešus pēc konkursa norises. Datu apstrādes pārzinis ir SIA “Tiesu namu aģentūra”, reģistrācijas numurs: 40003334410, juridiskā adrese: Baldones iela 1B, Rīga, LV-1007, tālrunis: 67804733, e-pasts: tna@tna.lv.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1700

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
67804744

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.tna.lv

Tev varētu interesēt arī:

Java Developer
DataArt Ltd
Rīga
€ 4400 – 4900
Beigu termiņš: 04.05.2024
Informācijas sistēmu uzturētājs/-a
Pasažieru vilciens AS
Rīga
€ 1800 – 2100
Beigu termiņš: 02.05.2024
Lietotāju atbalsta speciālists/-e
Magnum Medical SIA
Rīga
€ 1300 – 1600
Beigu termiņš: 26.04.2024