710
BIROJA ADMINISTRATORE/-S
Smart Training SIA

BIROJA ADMINISTRATORE/-SSmart Training SIA

Aicinām darbā vakara biroja administratori - kasieri, var būt students, darbs pēc mācībām.

Darba pienākumi:

  • Laipna klientu apkalpošana;
  • Darbs ar kases aparātu, karšu terminālu;
  • Materiālu pasūtīšana;
  • Rīkojumu sagatavošana.

Prasības kandidātiem:

  • Komunikabla, smaidīga un pozitīva personība;
  • Obligātas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • Vēlama pieredze darbā ar kases aparātu;
  • Labas datorprasmes, pieredze darbā ar MS Office programmām un prasme rīkoties ar biroja tehniku;
  • Labas organizatoriskas un plānošanas prasmes;
  • Precizitāte un atbildība;
  • Prasme veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi.

Mēs piedāvājam:

  • Labu atalgojumu par labi padarītu darbu;
  • Draudzīgus, atsaucīgus un pozitīvi noskaņotus kolēģus;
  • Labus darba apstākļus pašā Rīgas centrā;
  • Starptautisku darba vidi;
  • Iespēju attīstīties un mācīties kopā ar mums.

Darba laiks:

Katru darba dienu no 17:00 – 21:30 un sestdienās no 9:00 – 13:30!

CV un motivācijas vēstuli sūtīt sadaļā "pieteikties".

AUTOSALONA ADMINISTRATORS(-E) /KLIENTU APKALPOŠANAS ATBALSTA SPECIĀLISTS (-E)
Verte Auto SIA
Rīga
€ 1200 – 1300
Beigu termiņš: 24.05.2022
Lielo klientu tirdzniecības grupas pārstāvis
Coca-Cola HBC Latvia SIA
Rīga
€ 1282 – 1425
Beigu termiņš: 29.05.2022
Ziņu redaktors
TVNET GRUPA SIA
Rīga
€ 1000 – 1400
Beigu termiņš: 27.05.2022