25
VENDEN SIA
KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS/ EKSPEDITORS
VENDEN SIA
VENDEN SIA

VENDEN SIA

Aicinām savā komandā KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJU / EKSPEDITORU Cēsīs.

Darba pienākumi:

• veikt preču un ūdens lietošanas iekārtu piegādi klientiem Cēsīs un Vidzemes reģionā;
• nodrošināt pavaddokumentiem atbilstošu preču iekraušanu noliktavā un izkraušanu pie
klienta;
• nodrošināt esošo klientu apkalpošanu un konsultēšanu;
• sagatavot atskaites par padarīto darbu, noformēt ceļazīmes u.c. dokumentāciju;
• uzraudzīt autotransporta tehnisko stāvokli.

Prasības pretendentiem:

• autovadītāja apliecība: B un C1 kategorija (kods 95);
• digitālā vadītāja karte;
• latviešu, krievu valodas zināšanas;
• ļoti laba fiziskā sagatavotība;
• precizitāte darbā ar dokumentāciju;
• vēlama iepriekšēja pieredze ekspeditora darbā;
• pozitīva un laipna attieksme pret klientiem, komunikabilitāte.

Mēs piedāvājam:

• dinamisku darbu vadošajā nozares uzņēmumā;
• stabilu atalgojumu, sociālās garantijas (atalgojums no 1200 līdz 1600 eiro bruto mēnesī);
• nepieciešamo nodrošinājumu veiksmīgai darba izpildei.

Aizpildiet pieteikumu, pievienojot CV, līdz 2022.gada 15.februārim, apmeklējot sadaļu “Pieteikties”.

Par atlases rezultātiem informēsim uz atlases tikšanos uzaicinātos kandidātus.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 1600

Atrašanās vieta

    Cēsis, Cēsu novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
VENDEN SIA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.venden.lv