904
Vecākais Facebook reklāmu speciālists /-e
Top Media Sia

Vecākais Facebook reklāmu speciālists /-eTop Media Sia

Pienākumi

  • Facebook reklāmas kontu pārvaldīšana, optimizēšana, analīze un attīstība;
  • komunikācija ar klientiem par viņu kampaņām.

Prasības

  • augstākā izglītība;
  • plaša pieredze darbā ar Facebook Ads platformu;
  • izpratne par kampaņu rezultātu izvērtēšanu un optimizēšanu;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • labas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • spēja pamatot savu viedokli;
  • precizitāte un augstu atbildības sajūta;
  • attīstītu loģisko un analītisko domāšana;
  • prasme patstāvīgi organizēt savu darbu.

Vēlams

  • augstākā izglītība IT, mārketinga vai sabiedrisko attiecību jomā;
  • pieredze darbā ar citām maksas reklāmu platformām;
  • laba humora izjūta.

Mēs piedāvājam

  • strādāt ar interesantām kampaņām un lieliem budžetiem;
  • regulāri piedalīties Facebook un citu Top Media partneru rīkotās apmācībās;
  • dalīties ar savām zināšanām konferencēs un semināros;
  • daļu laika strādāt attālināti (līdz ārkārtas stāvokļa beigām – pilnībā attālināti);
  • būt daļai uzņēmuma un komandas ar ambīcijām savā nozarē būt labākajiem pasaulē;
  • labi nopelnīt – atalgojums 2000-3500 EUR bruto, atbilstoši pieredzei.

Tev varētu interesēt arī:

KURJERS
DPD Latvija SIA
Rīga
€ 6
Beigu termiņš: 12.07.2022
AUTOVADĪTĀJS – EKSPEDITORS
LIC Gotus SIA
Rīga
€ 1000 – 1200
Beigu termiņš: 13.07.2022
Начальник автопарка
SIA Transasia LV
Rīga
€ 1800 – 2100
Beigu termiņš: 27.07.2022