80
Work In LLC
PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS / VADĪTĀJS
Work In LLC
Work In LLC

Work In LLC

Prasības kandidātiem

WORK IN - moderns personāla atlases uzņēmums ar 11 gadu pieredzi HR pakalpojumu jomā, kurš sniedz personāla atlases un nomas pakalpojumus Latvijā un Eiropas valstīs. Mēs turpināt augt un attīsties, tāpēc meklējam jaunu komandas biedru.

Ja esi gatavs jauniem izaicinājumiem karjerā, gatavs tikties ar uzņēmumu personāla vadītājiem, valdes locekļiem, īpašniekiem, esi gatavs regulāri mācīties par personāla atlasi, nebaidies veikt “aukstos” zvanus, proti izzināt klientu vajadzības, prezentēt sevi un pakalpojumu, tev ir reāli pārdošanas rezultāti un cipari, tad šis darbs ir domāts TEV!

PĀRDOŠANAS PROJEKTU SPECIĀLISTS/VADĪTĀJS

Galvenie darba pienākumi:

Ikdienas komunikācija ar lēmumu pieņēmējiem;
Aktīva B2B aktivitāšu veikšana (jaunu kontaktu meklēšana, zvanu veikšana, vizītes veikšana pie klientiem, piedāvājumu gatavošana, piedāvājumu prezentācija, līgumu slēgšana un projektu vadība ar atlases speciālistiem);
Darbs ar esošajiem B2B klientiem,
Ikdienas komunikāciju ar klientiem, personāla vadītājiem, valdes locekļiem, īpašniekiem;
Klientu datu bāzes atjaunošana un papildināšana;
Darbs ar CRM sistēmu.

Prasības:

Pieredze pakalpojumu B2B pārdošanā;
Teicamas komunikācijas prasmes, attīstītas prezentācijas un pārliecināšanas spējas;
Labas analītiskās prasmes;
Orientācija uz rezultātu;
Obligātas latviešu un krievu, vēlamas arī angļu valodas zināšanas;
Prasme strādāt ar datoru un internēta resursiem.

Priekšrocības, ja būs:

Vēlama augstākā izglītība biznesa vadībā;
Zināšanas par personāla atlases pakalpojumiem.

Piedāvājam:

Algu sākot no 1100 - 2500 EUR bruto;
Veselības apdrošināšanu (sports, joga);
Iespēju strādāt ar lielākajiem uzņēmumiem Latvijā;
Ikgadējo atvaļinājumu 2 reizes gadā;
Viedtālruni un apmaksātus telefonsakarus;
Aprīkotu darba vietu Rīgas centrā;
Darbam visu nepieciešamo: dators, telefons, kafija, tēja, cepumi utt.
Komandas saliedēšanas pasākumus;
Superīgus koļēgus.

+++ Dažas dienas mēnesī strādāt attalināti. +++

Ja Jums ir interese par šo piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet savu CV.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks virzīti nākamajai atlases kārtai. Vairāk par mums www.workin.lv vai

Facebook https://www.facebook.com/workin.lv/.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1100 - 2500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Riga

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu

WORK IN is an international recruitment company in Latvia that provides professional recruitment services, staff leasing, payroll services to employers in Latvia, Europe and all over the world.

WORK IN agency was created in 2010. WORK IN has a stable leading position among Latvia’s recruitment service providers.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.workin.lv

Tev varētu interesēt arī:

Senior Project Management Officer / Vecākais/-ā projektu pārvaldības vadītājs/-a
WorkingDay Latvia
Rīga
€ 4500 – 6000
Beigu termiņš: 09.05.2024
Filiāles vadītājs/-a
Current Auto SIA
Rīga
€ 4000 – 5500
Beigu termiņš: 05.05.2024
Pārdošanas vadītājs/-a Būvniecības un iepakošanas sektorā
IGLU Soft play
Rīga
€ 3500 – 4000