509
TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-E (aizvietotājs) RĪGĀ
König Distribution AS

TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-E (aizvietotājs) RĪGĀKönig Distribution AS

A/S „KONIG DISTRIBUTION ” ir vairumtirdzniecības un izplatīšanas kompānija ar pieredzi tirdzniecībā jau kopš 1994. gada. Kompānija ar savu stabilitāti un profesionalitāti ieņem līdera pozīcijas Latvijas tirgū, nepārtraukti turpinot dinamisku attīstību un pilnveidi.

Tirdzniecības pārstāvja/es (aizvietotāja) vakanci (Rīga un reģionā)

Darba apraksts:

  • Nodrošināt tirdzniecības procesu un pārdošanas pieaugumu
  • Profesionāla strukturēta produkta prezentēšana klientiem
  • Klientu regulāra apmeklēšana, pārdošanas procesa nodrošināšana, pasūtījumu pieņemšana
  • Palielināt pārdošanas apjomus esošo klientu tīklā
  • Regulāri apkopot, izvērtēt un analizēt tirgus situāciju

Prasības:

  • Pieredze ( FMCG) tirdzniecības jomā
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un plānot savu darba dienu
  • Latviešu un krievu valodās zināšanas
  • Pieredze darbā ar datoru
  • Labas komunikācijas spējas un lielas atbildības sajūta
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Uzņēmums piedāvā:

  • Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu
  • Dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā
  • Draudzīgu kolektīvu
  • Sociālās garantijas
  • Labu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • Apmācības un izaugsmes spējas
  • Normālu darba laiku no 8:30 līdz 17:30

Mēneša alga € 980 – 1400 pirms nodokļu nomaksas
CV un pieteikumu sūtīt sadaļā PIETEIKTIES!

Mēs pateicamies par interesi visiem, kas pieteiksies. Personīgi sazināsimies tikai ar kandidātiem, kurus aicināsim uz interviju.

Tev varētu interesēt arī:

BIROJA ADMINISTRATORS/ PĀRDOŠANAS NODAĻAS ASISTENTS / -e
Thomson Furniture SIA
Rīga
€ 1000 – 1250
Beigu termiņš: 15.07.2022
Pārdošanas menedžeris
EMT
Rīga
€ 1000 – 2000
Beigu termiņš: 16.07.2022
Loģistikas ekspeditors ar fokusu uz SPOT kravām
sennder Baltic SIA
Rīga
€ 1500 – 2000
Beigu termiņš: 17.07.2022