81
MĀSA
Zemgales veselības centrs SIA
MĀSA

  1. SIA “Zemgales veselības centrs” aicina darbā māsu uz nenoteiktu laiku

    Galvenie pienākumi:

    1. Darbs procedūru kabinetā un dienas stacionārā:
    - veikt dažādas injekcijas (i/m, s/c, i/v, i/c) un manipulācijas ievērojot aseptiku un antiseptiku;
    - veikt asinsparaugu ņemšanu no vēnas;
    - nodrošināt savlaicīgu nepieciešamā aprīkojuma un medikamentu sagatavošanu darbam.

    2. Precīzi izpildīt ārstu ordinācijas.

Piedāvājam:

- Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
- komfortablu darba vidi;
- iespēju pilnveidoties un augt profesionāli;
- veselības apdrošināšanu pēc pārbades laika beigām.

Prasības kandidātiem:

- atbilstoša medicīniskā izglītība;
- reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
- valodas zināšanas: valsts valodas prasme vidējā līmenī, krievu valodas zināšanas – sarunvalodas līmenī;
- datorprasme tiks uzskatīta par priekšrocību.
- augsta saskarsmes kultūra un prasme kontaktēties ar cilvēkiem;
- patstāvība uzdevumu izpildē un prasme organizēt savu darbu.
- spēja veidot un uzturēt efektīvu saziņu ar kolēģiem, iesaistīties komandas darbā;
- sadarbspējīgs Covid – 19 vakcinācijas / pārslimošanas sertifikāts

Jūsu CV lūdzam sūtīt līdz 2022.gada 25.maijam uz epastu: zvc@zvc.lv,

Telefons uzziņām: 63084011

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1050

Papildu informācija:  8 stundu darba diena 1,00 slodze – vidēji 168 stundas mēnesī.

Atrašanās vieta

    Jelgava, Jelgavas novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Zemgales veselības centrs ( ārstniecības reģistra kods 0900-00026) ir modernākā daudzprofilu ambulatorā medicīnas iestāde Zemgalē. Ērtību nodrošināšana pacientam un ārstēšanas efektivitāte ir galvenie mūsu darba kritēriji, bet mūsu darba vērtība ir mūsu pacienta veselība!
Centrs ir ērti sasniedzms – tikai 40 min braucienā no Rīgas centra, ir bezmaksas autostāvvieta.

Centra telpas ir mūsdienīgas, ērtas un mājīgas gan pacientiem, gan darbiniekiem.

Uzņēmuma mājaslapahttp://zvc.lv