601
MĀSA
MĀSA
MĀSA
Zemgales veselības centrs SIA

  1. SIA “Zemgales veselības centrs” aicina darbā māsu uz nenoteiktu laiku

    Galvenie pienākumi:

    1. Darbs procedūru kabinetā un dienas stacionārā:
    - veikt dažādas injekcijas (i/m, s/c, i/v, i/c) un manipulācijas ievērojot aseptiku un antiseptiku;
    - veikt asinsparaugu ņemšanu no vēnas;
    - nodrošināt savlaicīgu nepieciešamā aprīkojuma un medikamentu sagatavošanu darbam.

    2. Precīzi izpildīt ārstu ordinācijas.

Piedāvājam:

- Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
- komfortablu darba vidi;
- iespēju pilnveidoties un augt profesionāli;
- veselības apdrošināšanu pēc pārbades laika beigām.

Prasības kandidātiem:

- atbilstoša medicīniskā izglītība;
- reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
- valodas zināšanas: valsts valodas prasme vidējā līmenī, krievu valodas zināšanas – sarunvalodas līmenī;
- datorprasme tiks uzskatīta par priekšrocību.
- augsta saskarsmes kultūra un prasme kontaktēties ar cilvēkiem;
- patstāvība uzdevumu izpildē un prasme organizēt savu darbu.
- spēja veidot un uzturēt efektīvu saziņu ar kolēģiem, iesaistīties komandas darbā;
- sadarbspējīgs Covid – 19 vakcinācijas / pārslimošanas sertifikāts

Jūsu CV lūdzam sūtīt līdz 2022.gada 25.maijam uz epastu: zvc@zvc.lv,

Telefons uzziņām: 63084011

Tev varētu interesēt arī:

Personāla speciālists Jelgavā
Eiro Personāls klients
Jelgava
€ 2000
Beigu termiņš: 08.07.2022
Pārdošanas inženieris/speciālists/ -e
Latvia Industrial Coating SIA
Jelgava
€ 1500 – 2500
Beigu termiņš: 29.07.2022
CNC VIRPOTĀJS / FRĒZĒTĀJS
SIA GEOR
Jelgava
€ 2000 – 3000
Beigu termiņš: 13.07.2022