50
Osama UAB filiāle Osama Distributors
Pasūtījumu komplektētājs

Viena no lielākajām distribūcijas kompānijām Latvijā – “Osama Distributors”, kas pārstāv tirgū tādus zīmolus kā Tymbark, Kubuš, Nestea, Venden, LaFesta, Lubella, Calvo, Kronis, Rundāle, Lipton, FINI, Dolfin, Blanx, Biorepair, Regina utt.

meklē pasūtījumu komplektētāju

Pienākumi:

  • preču komplektēšana pēc pasūtījumu lapas;
  • tīrības un kārtības uzturēšana noliktavā;
  • dalība preču inventarizācijās.

Prasības:

  • darba pieredze līdzīgā amatā;
  • spēja strādāt fiziski, ātri un atbildīgi;

Piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
  • profesionālu komandu un atbalstu darba procesā;
  • ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu no 1000 eur līdz 1400 eur (pirms nodokļu nomaksas)
    atkarībā no iepriekšējās darba pieredzes, kvalifikācijas un kompetencēm.

CV sūtīt sadaļā "pieteikties" ar norādi “Pasūtījumu komplektētājs”.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 1400

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Tev varētu interesēt arī:

Transporta koordinators/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1900 – 2100
Beigu termiņš: 09.05.2024
Prečzine (-is)
Capital AS
Rīga
€ 900 – 1400
Beigu termiņš: 04.05.2024
Klientu konsultants digitālo tehnoloģiju jomā
Latvijas Digitālais akselerators
Rīga
€ 2200
Beigu termiņš: 15.05.2024