573
HORECA LIELO KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/-E
König Distribution AS

HORECA LIELO KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/-E König Distribution AS

Ir viena no lielākajām tirdzniecības izplatītāju kompānijām Latvijā. Visā pasaulē plaši pazīstamu tirdzniecības marku ražotāju pārstāvis.
A/S „Konig Distribution” piedāvā kandidēt uz

HoReCa LIELO KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTA/ES AMATU

Darba apraksts:
• Veikt aktīvu preču un pakalpojumu pārdošanu, veikt jaunu klientu piesaisti;
• Pārdošanas apjomu palielināšana esošo klientu tīklā;
• Strādāt ar klientiem, zināt to vajadzības, veidot ilgtermiņa attiecības;
• Regulāri apkopot, izvērtēt un analizēt tirgus situāciju.

Prasības :
• Pieredze tirdzniecības jomā, darbā ar KA klientiem;
• Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un plānot savu darba dienu;
• Vēlamas angļu valodas zināšanas;
• Pieredze darbā ar datoru;
• Labas komunikācijas spējas un liela atbildības sajūta;
• B kategorijas autovadītāja apliecība.

Kompānija piedāvā:
• Dinamisku, stabilu un interesantu darbu vienā no lielākajām izplatītāju kompānijā Latvijā;
• Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu;
• Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika beigām,
• Draudzīgu kolektīvu;
• Dienesta auto,
• Apmācības un izaugsmes spējas.

Tev varētu interesēt arī:

Medicīnas pārstāvis/-ve
ANCOR LATVIA
Rīga
€ 1600
Beigu termiņš: 28.07.2022
TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-E (DARBAM AR HILL’S PET NUTRITION ZĪMOLU)
Magnum Veterinārija SIA
Rīga
€ 1200 – 1600
Beigu termiņš: 09.07.2022
Lielo klientu tirdzniecības grupas pārstāvis
Coca-Cola HBC Latvia SIA
Rīga
€ 1282 – 1425
Beigu termiņš: 22.07.2022