22
KVALITĀTES VADĪTĀJS/-A
Gaļas Nams-Ādaži SIA

Darba pienākumi:
• organizēt kvalitātes vadības sistēmas (BRC) uzturēšanu un pilnveidi;
• ražošanas procesu analīze un uzlabojumu ieviešana;
• Īstenot uzņēmuma politiku un vadlīnijas, stratēģiskās prioritātes, veicināt kvalitātes jomas nepārtrauktu attīstību un uzlabošanu;
• apmācīt esošos un jaunos darbiniekus kvalitātes vadības sistēmas jautājumos;
• klientu sūdzību izskatīšana un problēmsituāciju efektīva risināšana;
• komandas vadība un tās attīstība;
• plānot un organizēt uzņēmuma iekšējo un ārējo auditu.

Prasības kandidātiem:
• Augstākā izglītība pārtikas produktu tehnoloģijā vai pēc darba satura līdzīgā amatā;
• Vēlamas kvalifikācijas mācības kvalitātes jomā.
• Darba pieredze pārtikas aprites/ražošanas uzņēmumā;
• pieredze komandas vadībā;
• tehniskā un analītiskā domāšana, augsta atbildības sajūta, precizitāte, spēja paveikt darbu savlaicīgi, patstāvība darba izpildē;
• obligāta pieredze un zināšanas darbā ar BRC standartu;
• labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
• latviešu un krievu valodu zināšanas, angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
• labas datora prasmes.

Mēs piedāvājam:
• labus darba apstākļus, draudzīgu un saliedētu kolektīvu;
• stabilu atalgojumu ar motivējošu piemaksu sistēmu: no 1500 eur pirms nodokļu nomaksas;
• iespēju iegādāties uzņēmuma ražoto produkciju par īpašām cenām;
• juridiskā palīdzība pēc nepieciešamības;
• plānotā darba uzsākšana: aprīlis-maijs

Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz sarunu klātienē.
Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Gaļas nams Ādaži” (Reģ. nr. 40103243419), Jūrkalnes iela 15/25, Rīga.
Datu pārvaldības termiņš
Līdz vakantā amata kandidātu atlases beigām, bet ne ilgāk kā 6 mēnešus, lai nodrošinātu leģitīmo interešu nodrošināšanu (piemēram, saglabāt pierādījumus par atlases procesu sūdzību gadījumā). Piekrišana ilgākai datu glabāšanai
Ja, pēc konkrētā vakantā amata personāla atlases procesa noslēgšanās, uzņēmums Jums nevar piedāvāt noslēgt darba līgumu, taču Jūsu kompetences un zināšanas ir mums vērtīgas, ar Jūsu piekrišanu mēs uzglabāsim un apstrādāsim Jūsu iesniegtos datus (CV vai citus atlases dokumentus) līdz vienam gadam no datu iesniegšanas brīža un sazināsimies ar Jums par turpmākajām aktuālajām vakancēm, kas būs atbilstošas Jūsu kompetencēm, darba pieredzei un zināšanām.
Vienu gadu no datuma, kad piekrītat datu glabāšanai.
Jūs varat nepiekrist Jūsu datu uzglabāšanai un turpmākai apstrādei uzņēmuma personāla atlases nolūkos, kā arī jebkurā laikā atcelt savu piekrišanu un pieprasīt, lai jūsu personas dati tiktu dzēsti.
Jūsu nepiekrišana datu uzglabāšanai vai sniegtās piekrišanas atcelšana neliedz Jums turpmāk pieteikties vakantiem amatiem uzņēmumā, iesniedzot savu CV, pieteikuma anketu vai citus dokumentus, citām uzņēmuma vakancēm. Piekrišanas atsaukums neatceļ neietekmē datu apstrādi, kas veikta līdz atsaukuma iesniegšanai.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Atrašanās vieta

    Lielvārde, Ogres novads, Latvija
    Parka iela 8

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Alina Kaļeviča
25448381

 Gaļas Nams – Ādaži - mēs esam komanda!
Mēs strādājam, lai sniegtu inovatīvāko, kvalitatīvāko un gardāko produktu Latvijas tirgū.
Uz doto brīdi ražojam jau vairāk nekā 150 dažādus produktus:
- Gardās vārītās desas, kas tiek gatavotas no svaigas, atdzesētas, rūpīgi izvēlētas cūkgaļas ar dabīgām garšvielām.
- Lieliskus cīsiņus un sardeles, kas nav termiski jāapstrādā, bet, ja ir vēlme baudīt tos siltus, tad produktu iespējams vārīt, apcept vai arī uzsildīt to mikroviļņu krāsnī. Cīsiņi un sardeles ir sulīgi, ar patīkamu, maigu garšu.
- Nepārspējami gardās pusžāvētās desas ir lielisks papildinājums gan svētku, gan ikdienas galdam.
- Tautā iecienītās grilldesiņas pārsteigs ik katru ar pikantām un maigām garšu gammām. Tās ir pildītas augstas kvalitātes apvalkos, tālab, pie pareizas pagatavošanas, apvalks neplaisā. Produkts ir gatavs lietošanai. Gardēžiem mūsu komanda iesaka tās gatavot 2 - 5 minūtes uz grilla.
- Dažādu garšvielu speķi spēj remdēt izsalkumu un apmierināt ikkatra gardēža gaumi un vēlmes.
Mūsu komanda neapstājas pie paveiktā, bet pastāvīgi strādā, veidojot jaunus produktus. Piedāvājums mainās, pilnveidojas un aug līdz ar pieprasījumu. Stabila kvalitāte, veselīgs produkts, patīkamas pēcgaršas izjūtas, perfekts dizains – tas ir mūsu komandas moto. Par to jāpateicas lieliskajai radošajai komandai, kas ir ideju pilni, kreatīvi un enerģiski cilvēki!
Mēs lepojamies ar to, ka ražošanā izmantojam jaunākās tehnoloģijas, kvalificētākos speciālistus un augstākās kvalitātes izejvielas.
Gaļas Nams - Ādaži – Meistaru tradīcijas!

Uzņēmuma mājaslapahttp://galasnams.lv