62
VOLDEMĀRS SIA
PĀRTIKAS KVALITĀTES SPECIĀLISTS/E

SIA „VOLDEMĀRS” -  finansiāli spēcīga, stabila un neatkarīga kompānija. Plašais sadarbības partneru un klientu tīkls Latvijā, Baltijā, Eiropā un Āzijā, 150 darbinieku liela komanda, progresīvas IT sistēmas, jaunākās tehonloģijas un lielisks klientu apkalpošanas serviss ir pierādījums tam, ka esam kļuvuši par vienu no vadošiem uzņēmumiem nozarēs, kuras pārstāvam tirgū.

Papildu informācija

(prof.kods 3119 42)

Darba pienākumi

  • Piedalīties un sagatavot sertifikācijai uzņēmuma Pārtikas drošības pārvaldības sistēmu atbilstoši standartu prasībām (ISO; BRC).
  • Nodrošināt uzņēmumam saistošo standartu un normatīvo aktu prasību izpildi.
  • Produkcijas kvalitātes kontrole uzglabāšanas laikā, datu reģistrācija.
  • Degustāciju organizēšana un rezultātu apkopošana.
  • Neatbilstību, t.sk. pretenziju apstrāde.
  • Sadarbība ar pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem.

Prasības kandidātiem:

  • Iegūta augstākā izglītība kvalitātes vadībā.
  • Teicamas prasmes strādāt ar MS Office datorprogrammām.
  • Perfektas latviešu, krievu un angļu valodas prasmes.
  • Pārzināt reglamentētās prasības nozarē un pārtikas higiēnā.
  • Spēju plānot, analizēt un pieņemt atbildīgus lēmumus.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā un dinamiskā uzņēmumā.
  • Interesantu, atbildīgu un motivējošu darbu.
  • Iespējas pašrealizācijai profesionālā komandā.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1650 Eur bruto mēnesī, sociālās garantijas un apmaksātu atvaļinājumu.
  • Darbam nepieciešamos resursus.

Darba vieta: Rīga

Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos pretendentus.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa norisei.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1650

Papildu informācija: Atalgojums sākot no 1650 eur bruto

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Skaistkalnes iela 3

Darba veids

  • Pilna slodze
67614900

SIA “Voldemārs” ir dibināta 1992. gadā, Rīgā, Latvijā. Uzņēmuma 29 gadu pastāvēšanas vēsturē esam kļuvuši un attīstījušies par inovatīvu, uzticamu, visus partnerības sadarbības posmus augstā kvalitātē nodrošinošu uzņēmumu ar pieredzējušu profesionāļu komandu.
Mūsdienu SIA “Voldemārs” ir finansiāli spēcīga, stabila un neatkarīga. Plašais sadarbības partneru un klientu tīkls Latvijā, Baltijā, Eiropā un Āzijā, 150 darbinieku liela komanda, progresīvas IT sistēmas, jaunākās tehonloģijas un lielisks klientu apkalpošanas serviss ir pierādījums tam, ka esam kļuvuši par vienu no vadošiem uzņēmumiem nozarēs, kuras pārstāvam tirgū.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.valdo.lv