585
PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E
Manpower

PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-EManpower

“Tenter” SIA ir jumta kopņu un Posi-Joist siju ražotājs. Baltijā darbojas jau kopš 2014.gada, Latvijā – 2 gadus. Šobrīd kļuvuši par lielāko, nozīmīgāko un iecienītāko jumta kopņu ražotāju Baltijā. Lai īstenotu nākotnes plānus, uzņēmums darbam Rīgā aicina savā komandā pievienoties Pārdošanas speciālistu/-i.

Prasības:

• Vismaz 2 gadu iepriekšēja pieredze pārdošanā
• Pieredze darbā ar celtniecības materiāliem un spēja lasīt rasējumus tiks uzskatīta par
priekšrocību
• Izcilas komunikācijas spējas, prasme pārliecināt un vienoties
• Teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas prasmes
• Spēja strādāt dinamiskā darba vidē

Pienākumi:

• Meklēt un uzrunāt potenciālos klientus, uzturēt attiecības ar esošajiem klientiem
• Veicināt pārdošanu un sasniegt uzņēmuma nospraustos pārdošanas mērķus
• Apmeklēt klientus, prezentēt uzņēmumu un tā piedāvājumu
• Gatavot piedāvājumus, līgumus, veidot atskaites par paveikto
• Piedalīties mārketinga procesos, reklamēt uzņēmumu un veicināt tā atpazīstamību

Piedāvājam:

• Darbu strauji augošā starptautiskā uzņēmumā un izaugsmes iespējas
• Profesionālus un motivētus kolēģus
• Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
• EUR 1600 bruto un bonusus atkarībā no pārdotā apjoma

JAUNĀKAIS/-Ā IMPORTA/EKSPORTA MENEDŽERIS/-E (DARBA VIETA – RĪGA/MĀRUPE)
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1800
Beigu termiņš: 09.10.2022
Tirdzniecības pārstāvis
Dimedium Latvija AS
Rīgas rajons
€ 1500 – 3000
Beigu termiņš: 30.10.2022
Pārdošanas pārstāvis/- e
Mylan Healthcare SIA
Rīga
€ 2100 – 2250