76
METALEKSPO SIA
IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E

SIA "Metalekspo" ir metālpārstrādes uzņēmums, kurš jau vairāk kā 20 gadus darbojas gan Latvijā, gan citās pasaules valstīs. Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos, meklējam

IEPIRKUMU SPECIĀLISTU

Galvenie pienākumi:

• Apkopot informāciju par uzņēmumam nepieciešajiem iepirkumiem, plānot un organizēt tos;
• Veikt iepirkumus uzņēmuma vajadzībām;
• Regulāri izvērtēt sadarbību ar piegādātājiem un sekot līdzi tirgus tendencēm;
• Līgumu sagatavošana, skaņošana ar klientiem, pasūtītājiem un sadarbības partneriem;
• Dokumentu izskatīšana, juridiska rakstura jautājumu izvērtēšana, atzinumu sagatvošana par pieņemto kravu, un citu dokumentu apsekošana;
• Debitoru parādu piedziņas procesa nodrošināšana;
• Uzņēmuma interešu aizstāvēšana konfliktu situācijās.

Prasības kandidātiem:
• Darba pieredze iepirkumu speciālista amatā;
• Pieredze veikt pārrunas ar piegādātājiem;
• Augsta darba motivācija, atbildības sajūta un spēja plānot ikdienas darba procesu;
• Spēja operatīvi reaģēt un pieņemt lēmumus problēmsituācijās;
• Labas prasmes darbā ar datoru;
• Latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:
• Atalgojumu no 1500 EUR – 3500 EUR bruto;
• Ikmēneša prēmija par iepirkumu plāna izpildi;
• Atsaucīgu un profesionālu kolektīvu;
• Sociālās garantijas;
• Apmaksātu degvielu;

Ja Jūs esat ieinteresēts esošajā amatā, CV lūdzam sūtīt sadaļā PIETEIKTIES.

Informējam, ka iesūtot savu CV, Jūs piekrītat norādīto personas datu apstrādei personāla atlases procesā.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz nākošo atlases kārtu.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500 - 3500

Papildu informācija: Atalgojumu no 1500 EUR – 3500 EUR bruto;

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

SIA "Metalekspo" ir metālpārstrādes uzņēmums, kurš jau vairāk kā 20 gadus darbojas gan Latvijā, gan citās pasaules valstīs

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.metalekspo.lv

Tev varētu interesēt arī:

Tirdzniecības speciālists/-e
PET Baltija AS
Jelgava
€ 1600 – 2400
Beigu termiņš: 26.04.2024
Iepirkumu un eksporta pārdošanas menedžeris-/e
Kosmolats SIA
Rīga
€ 1700 – 2000
Beigu termiņš: 02.05.2024
Projektu vadītāja asistents/-e
Confero Technologies, SIA
Rīga
€ 1100 – 1600
Beigu termiņš: 07.05.2024