188
Henley & Partners Switzerland AG
Relationship Manager

Job description

Henley & Partners ir pasaules līderis rezidences un pilsonības plānošanas jomā. Katru gadu simtiem turīgu privātpersonu, ģimeņu un viņu padomdevēju paļaujas uz mūsu zināšanām un pieredzi šajā jomā.

Mūsu nepārtrauktā izaugsme ir radījusi nepieciešamību pieņemt darbā jaunu:

Šī amata vieta atrodas Rīgā, Latvijā.

Šajā amatā nepieciešamas izcilas laika un uzdevumu vadības prasmes un spēja pārvaldīt vairākas konfliktējošas prioritātes. Spēja paredzēt problēmas un novērst tās, rīkojoties, kā arī efektīvi interpretēt un paredzēt klientu vajadzības.

Galvenie pienākumi ir šādi:

• Darbs kā galvenajai kontaktpersonai ar klientiem, konsultējot un palīdzot klientiem sarežģītajā un detalizētajā pieteikšanās procesā.
• Nodrošināt un uzturēt klientu apmierinātību, veicot kontu plānošanu, proaktīvu saziņu ar klientiem un problēmu risināšanu.
• Uzraudzīt termiņus un sekot līdzi CRM datu bāzei.
• Uzraudzīt pieteikumu pilnīgumu, identificēt kļūdas un pārliecināties, ka pieteikumi atbilst nepieciešamajam standartam.
• Vispārīgi administratīvie uzdevumi, piemēram, precīza elektroniskā sarakste un dokumentu arhivēšana, klientu lietu atvēršana un slēgšana.
• Atvērt, administrēt un slēgt darba laika uzskaites lapas par klientu papildu pakalpojumiem. Izrakstīt rēķinus un veikt turpmākus maksājumus.

Kvalifikācija:

• Pieredze finanšu jomā un/vai bagātības pārvaldībā, un/vai advokātu palīgdarbā un administrēšanā.
• Pieredze daudzlīmeņu klientu attiecībās.
• Izcilas rakstiskās un mutiskās saziņas prasmes krievu un angļu valodā.
• Spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā, koncentrējoties un pievēršot lielu uzmanību detaļām.
• Lietpratība darbā ar Microsoft Work, Excel un CRM.

Ideālajam kandidātam jāpierāda ļoti precīza, maksimāli disciplinēta un uz detaļām orientēta darbība. Turklāt viņam būtu jājūtas ērti strādāt patstāvīgi un proaktīvi, kā arī jāspēj pārvaldīt lielu darba slodzi ierobežotos termiņos.

Mēs piedāvājam daudzveidīgu, daudzfunkcionālu un interesantu uzdevumu ar iespēju uzlabot savas zināšanas un pieredzi daudzkultūru vidē.

Ja atbilstat prasībām un esat ieinteresēts pieteikties šim izaicinošajam amatam, lūdzu, sūtiet savu detalizētu CV un motivācijas vēstuli vēlams angļu valodā sadaļā Pieteikties.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1800

Papildu informācija: Salary mentioned is before taxes (gross monthly salary)

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    H&P Baltic Processing LLC 3 Valnu street
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Nils Kalns

Reģistrācijas numursHR: CH-020.3.021.735-5

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 24.05.2024
Business Development Manager Baltics
DHL Logistics Latvia SIA
Rīga
€ 3500
Beigu termiņš: 26.04.2024
Pārdošanas vadītājs/-a
Confero Technologies, SIA
Rīga
€ 3000