68
Mogotel Hotel Group, AS
GRĀMATVEDIS

PIENĀKUMI

• Pilnu grāmatvedības ciklu atbilstoši LR likumdošanai un starptautiskajiem grāmatvedības standartiem veikšana;
• Realizācijas ieņēmumu uzskaite – datu imports grāmatvedības programmā no viesnīcu elektroniskās sistēmas
• Debitoru uzskaite, kontrole, salīdzināšana
• Kreditoru uzskaite, kontrole, salīdzināšana
• Maksājumu sagatavošana grāmatvedības programmā un eksports uz internetbanku
• Atskaišu sagatavošana vadībai un starptautiskajām meitas sabiedrībām
• Citu ar grāmatvedības uzskaiti saistītu uzdevumu veikšana

PRASĪBAS

• Izglītība grāmatvedības vai finanšu jomā
• Vismaz 3 gadu pieredze pilna cikla grāmatvedības procesu nodrošināšanā
• Vēlama pieredze darbā ar programmu iScala
• Ļoti labas MS Excel lietotāja prasmes
• Analītiska domāšana
• Spēja koncentrēties darbam ar lielu elektronisko dokumentu plūsmu
• Labas angļu valodas zināšana

PIEDĀVĀJAM

• Profesionālu un atsaucīgu komandu
• Darbu uz attīstību vērstā uzņēmumā
• Izaugsmes iespējas
• Ērtus darba apstākļus
• Sociālas garantijas un veselības apdrošināšanu

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

SIA "Mogotel" Tavus fizisko personu datus apstrādās saskaņā ar Privātuma politiku, ar kuru vari iepazīties SIA "Mogotel" mājas lapā sadaļā Privacy policy.
Ja vēlies, lai Tavs iesniegtais pieteikums ar cv tiktu saglabāts izmantošanai turpmākajā atlasē SIA “Mogotel”, lūdzu pieteikumā norādi: Piekrītu, ka mans pieteikums un Curriculum Vitae (cv) tiek saglabāts SIA „ MOGOTEL” un var tikt izmantots turpmākā atlasē uz citām atbilstošām vakancēm SIA „MOGOTEL”.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1600

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Maskavas iela 240

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Excel

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Kristine Junkure
+37122321877

Mogotel – strauji augošs uzņēmums, kura pārvaldībā ir 16 viesnīcas (3*-5* zvaigžņu kategorijā) Latvijā un 6 Eiropas valstīs, kuplajam darbinieku pulkam aicina pievienoties spēcīgas personības, kuras vēlas sevi pierādīt viesmīlības jomā un virzīties pa karjeras kāpnēm perspektīvā, lielā un stabilā uzņēmumā. Uzņēmums nodarbina aptuveni 400 darbinieku un piedāvā plašu amatu daudzveidību – strādājot strauji augošā uzņēmumā, ir iespējama karjeras izaugsme, strādājot gan Latvijā, gan ārpus tās.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.mogotel.com/

Tev varētu interesēt arī:

Galvenais/-ā grāmatvedis/-e
Zoo Centrs SIA
Rīga
€ 2550 – 3000
Beigu termiņš: 21.04.2024
Senior Finance Controller with relocation to Southern Africa (Namibia, Botswana or Zambia)
Eleving Consumer Finance AS
Rīga
€ 3900
Beigu termiņš: 20.04.2024
Galvenā grāmatvede/-is
Selva Būve SIA
Rīga
€ 2800 – 3500
Beigu termiņš: 19.04.2024