22
Baltās Naktis SIA
PĀRTIKAS TEHNOLOGS

SIA Baltās Naktis – konditorejas fabrika “MARIO” strādā kopš 1995.gada, ražo kvalitatīvu un daudzveidīgu produkciju dažādām gaumēm - tādu kā cepumi, sausiņi, barankas, maize, grauzdiņi, arī veselībai draudzīgas uzkodas, kārumi diabētiķiem, BIO produkti un produkti vegāniem.

Mēs esam moderns, uz attīstību vērsts un augošs uzņēmums, tādēļ acinām pievienoties mūsu komandai jaunus kolēģus!

Galvenie darba pienākumi:

- Izstrādāt un aktualizēt darba receptūras un to pilnveidošana, apstiprināt ražošanas normas plānveida darbs normu ielikumu un gatavās produkcijas gatava produkta iznākuma atbilstība
- Vadīt, plānot un organizēt pārtikas produktu ražošanu, to kvalitātes kontroli visos ražošanas procesa posmos.
- Jaunu tehnoloģiju ieviešanu ražošanā.
- Darbinieku apmācība, kas saistīta ar jaunu produktu vai jaunu tehnoloģiju ieviešanu.

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā izglītība pārtikas produktu tehnoloģijā.
  • Pieredze profesijā ne mazāk kā 3 gadi.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru.
  • Teicamas komunikācijas iemaņas.
  • Spēja strādāt paralēli ar vairākiem uzdevumiem.
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu strauji augošā uzņēmumā ar jauku kolektīvu un atsaucīgu vadību.
  • Iespēju paplašināt savas profesionālās prasmes un veidot karjeru.
  • Atalgojumu sākot no 1500 EUR bruto.
  • Visas sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt sadaļā "pieteikties".

Sazināsimies ar kandidātiem, kuru CV tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.

Nosūtot informāciju SIA “ Baltās Naktis”, Jūs piekrītat, ka Jūsu dati tiek izmantoti konkrētās atlases ietvaros.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Atrašanās vieta

    Baloži, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office MS Excel

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Inese Jakobaki
26161260

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.mario.lv