815
Ražošanas darbinieks(-ce)
Printful Latvia AS

Ražošanas darbinieks(-ce)Printful Latvia AS

Prasības kandidātiem

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto, video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu e-komercijas uzņēmumiem.

Kopš Printful dibināšanas 2013. gadā esam izauguši par starptautisku 1800 cilvēku komandu un izpildījuši vairāk kā 40 miljonu pasūtījumu.

Mūsu mērķi ir lieli, tādēļ meklējam vairākus kolēģus – ražošanas darbiniekus(-ces), kas nebaidās no izaicinājumiem un vēlas pievienoties mūsu enerģiskajai un strauji augošajai komandai!

Mēs piedāvājam:

  • bruto atalgojumu 5.40 EUR stundā
  • visas sociālās garantijas
  • veselības apdrošināšanas polisi, kas ietver masāžas un 50% atlaidi zobārstniecībai
  • sporta kluba abonementu
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • siltas, veselīgas bezmaksas pusdienas no Vairāk Saules u. c. restorāniem
  • bezmaksas kafiju, tēju un ūdeni darba vietā
  • apmaksātas atpūtas pauzes
  • draudzīgu un profesionālu kolektīvu

    Darba vieta: Lidostas parks (Mārupe)

Darba laiks saskaņā ar grafiku (jaukti gan rīta, gan vakara maiņas):

  • Rīta maiņas 6:30-15:30
  • Vakara maiņas 14:30-23:30

Tavi pienākumi:

  • strādāt ar apdrukas, izšūšanas iekārtām
  • veikli šķirot, iepakot pasūtījumus
  • pārbaudīt preču kvalitāti
  • veikt dažādus citus darbus (piemēram, atlasīt preces no noliktavas)

Tev jābūt:

  • fiziski izturīgam(-ai), precīzam(-ai)
  • ar augstu atbildības sajūtu
  • spējīgam(-ai) strādāt maiņu darbu
  • pozitīvi un optimistiski noskaņotam(-ai)

Printful nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam. Mēs atbalstām dažādību un iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtējam, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām un darba pieredzi.

Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums e-pasta vēstuli uz hr_lv@printful.com vai zvani: tel. nr. 27 307 615

Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos.

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)

Tev varētu interesēt arī:

Klientu apkalpošanas speciālists Reģistratūrā
Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca
Rīga
€ 6 – 6
Beigu termiņš: 05.09.2022
Valdes asistents/-e
Citadele banka AS
Rīga
€ 1600 – 2000
Beigu termiņš: 01.09.2022
Ziņu redaktors
TVNET GRUPA SIA
Rīga
€ 1000 – 1400
Beigu termiņš: 30.08.2022