124
Thomson Furniture SIA
BIROJA ADMINISTRATORS/ PĀRDOŠANAS NODAĻAS ASISTENTS / -e

SIA THOMSON Furniture ir viens no vadošajiem biroja mēbeļu tirgotājiem Latvijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi šajā nozarē. Strādājam ar tirgū labi zināmiem uzņēmumiem, tādiem kā Bite, Grindex, Latvenergo, LMT, Hilti, Orkla, Piche, Magnum Medical, Lindorff, u.c

Mūsu uzņēmuma galvenā vērtība ir mūsu komanda. Ticam, ka labs mikroklimats un kolēģu atbalsts veido vajadzīgo enerģiju lielu darbu paveikšanai.

Meklējam BIROJA ADMINISTRATORU/ PĀRDOŠANAS NODAĻAS ASISTENTU/-I

PRASĪBAS

ļoti labas latviešu, labas krievu un angļu valodas zināšanas,
labas datorlietotāja prasmes (MS Office);
spēja apstrādat liela apjoma datus;
vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas biroja mēbeļu jomā;
kreatīva pieeja problēmu risināšanai un radoša domāšana;
augsta atbildības sajūta , spēja patstāvīgi organizēt darbu un ievērot termiņus;

TAVI DARBA PIENĀKUMI

uzņēmuma ikdienas biroja darba organizēšana;
tehnisko piedāvājumu veidošana un koriģēšana;
preču pasūtījumu veikšana;
Komunikācija ar piegādātajiem un klientiem;
asistēšana uzņēmuma tīmekļvietnes uzturēšanā sadarbībā ar IT un mārketinga nodaļu;
atbalsts korporatīvo pasākumu plānošanā un organizēšanā.

MĒS PIEDĀVĀJAM

Interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
Profesionālus un draudzīgus kolēģus;
Darba auto darba vajadzībām;
Veselības apdrošināšana (pēc pārbaudes laika);
mēneša atalgojumu no EUR 1000 līdz 1250 bruto, stabilitāti un sociālās garantijas;
iespēju augt profesionāli un attīstīties kopā ar uzņēmumu, realizējot savas idejas;

GAIDĪSIM TAVU PIETEIKUMU!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 1250

Papildu informācija: mēneša atalgojumu no EUR 1000 līdz 1250 bruto, stabilitāti un sociālās garantijas

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Thomson Furniture SIA .

SIA THOMSON Furniture ir dibināts 2007.gadā un ir viens no lielākajiem biroja mēbeļu tirgus dalībniekiem Latvijā. Uzņēmumam stabili attīstoties, 2016. gadā tika atklāts THOMSON Furniture salons Igaunijā, Tallinā, lai efektīvāk izpildītu Igaunijas un Skandināvijas valstu klientu pieprasījumus. Uzņēmumu pārstāv 20 profesionāļi – projektu vadītāji, dizaineri un tehniskā atbalsta speciālisti, kuri, apvienojot pieredzi, radošumu un zināšanas par dizainu un funkcionalitāti, spēj realizēt jebkuras klienta vēlmes.

Uzņēmuma mājaslapahttp://thomsonfurniture.lv

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 20.05.2024
Bank Services Specialist with interest in Private Banking | SEB, Riga
SEB

Pārdošanas nodaļas asistents/-e
Rīga
€ 1000 – 1250
Beigu termiņš: 03.05.2024