97
Manpower
PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E
Manpower
Manpower

Manpower

“Tenter” SIA ir jumta kopņu un Posi-Joist siju ražotājs. Baltijā darbojas jau kopš 2014.gada, Latvijā – 2 gadus. Šobrīd kļuvuši par lielāko, nozīmīgāko un iecienītāko jumta kopņu ražotāju Baltijā. Lai īstenotu nākotnes plānus, uzņēmums darbam Rīgā aicina savā komandā pievienoties Pārdošanas speciālistu/-i.

Prasības:

• Vismaz 2 gadu iepriekšēja pieredze pārdošanā
• Pieredze darbā ar celtniecības materiāliem un spēja lasīt rasējumus tiks uzskatīta par
priekšrocību
• Izcilas komunikācijas spējas, prasme pārliecināt un vienoties
• Teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas prasmes
• Spēja strādāt dinamiskā darba vidē

Pienākumi:

• Meklēt un uzrunāt potenciālos klientus, uzturēt attiecības ar esošajiem klientiem
• Veicināt pārdošanu un sasniegt uzņēmuma nospraustos pārdošanas mērķus
• Apmeklēt klientus, prezentēt uzņēmumu un tā piedāvājumu
• Gatavot piedāvājumus, līgumus, veidot atskaites par paveikto
• Piedalīties mārketinga procesos, reklamēt uzņēmumu un veicināt tā atpazīstamību

Piedāvājam:

• Darbu strauji augošā starptautiskā uzņēmumā un izaugsmes iespējas
• Profesionālus un motivētus kolēģus
• Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
• EUR 1600 bruto un bonusus atkarībā no pārdotā apjoma

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1600 - 2000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
SAS Manpower Lit filiāle

Manpower ir 1948. gadā Milvoki, Viskonsīnā, ASV dibināts starptautisks uzņēmums, kas piedāvā inovatīvus nodarbinātības pakalpojumus. Uzņēmumam ir vairāk nekā 2500 biroji 80 valstīs un 600 000 klienti visā pasaulē.
Savu darbību Manpower Latvijā sāka 2006. gadā un šobrīd ir līderis darbinieku nomas pakalpojuma sniegšanā. Esam īstenojuši virkni vērienīgu atlases projektu dažādām starptautiskām kompānijām. Manpower Latvija uzņēmumā pie dažādiem klientiem ir nodarbināti ap 400 darbiniekiem. Manpower klientiem piedāvā plašu personāla pakalpojumu spektru, nodrošinot darbinieku atlases, novērtēšanas, personāla administrēšanas, pagaidu darbaspēka un personāla nomas pakalpojumus.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.manpower.lv

Tev varētu interesēt arī:

Lielo klientu menedžeris/produktu speciālists
Tamro SIA
Latvija
€ 2400 – 2800
Beigu termiņš: 19.04.2024
Dušas kabīņu, starpsienu, sienu pārdošanas projektu vadītājs Latvijā
Personalo valdymo inovacijos, UAB
Rīga
€ 1800 – 2650
Sales Manager
Intellify SIA
Rīga
€ 1600 – 2700
Beigu termiņš: 22.04.2024