45
RIX Technologies AS
PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E

A/S „RIX Technologies”, viens no vadošajiem programmizstrādes uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas valsts nozīmes informācijas sistēmu un citu e-pārvaldes risinājumu izstrādes un integrēšanas jomā, aicina pievienoties savai komandai PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTU

Darba pienākumi:

  • Dokumentu pārvaldības risinājuma NAMEJS pārdošana;
  • Jaunu klientu piesaiste un piedāvājumu izstrāde;
  • Sarunu organizēšana ar klientiem, darījumu kontrole un līgumu slēgšana ar klientiem;
  • Pārdošanas aktivitāšu plānošana un atskaišu sagatavošana.

Prasības:

  • Vēlme pārdot un sasniegt augstus pārdošanas rezultātus;
  • Veiksmīga darba pieredze aktīvajā pārdošanā (vēlams programmatūras);
  • Atbildība, izcilas pārdošanas, komunikācijas un pārliecināšanas prasmes;
  • Labas prezentācijas prasmes un iemaņas;
  • Spēja veidot ilglaicīgu un produktīvu sadarbību ar klientiem;
  • Spēja organizēt un plānot savu darbu;
  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • Ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Iemaņas darbā ar biroja programmatūru;
  • Vēlamas biznesa zināšanas dokumentu vadības risinājumu jomā.

Piedāvājam:

  • Darbu dinamiskā un stabilā uzņēmumā;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un piemaksas par sasniegtajiem rezultātiem;
  • Zināšanu papildināšanas iespējas;
  • Sociālās garantijas (tajā skaitā veselības apdrošināšanu);
  • Atbalstošus kolēģus un sakārtotu darba vidi;
  • Daļēji attālinātas darba iespējas.

Bruto alga mēnesī no EUR 1300 līdz EUR 1700.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt sadaļā “Pieteikties”.

NB!
Sazināsimies ar tikai ar Kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1300 - 1700

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

A/S "RIX Technologies" ir programmatūras izstrādes un biznesa tehnoloģiju konsultāciju uzņēmums, kura galvenās darbības jomas ir informācijas sistēmu un programmatūras izstrāde, dokumentu aprites automatizācijas risinājumi, Web un interaktīvie risinājumi, sistēmu integrācija un konsultācijas.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.rixtech.lv

Tev varētu interesēt arī:

Eksporta menedžeris/-e
FUTURUS FOOD SIA
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 21.04.2024
Pārdošanas menedžeris-/e
TIM-T SIA
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 19.04.2024
SIA OSPACE
Rīga
€ 1300 – 3500