85
Partnerattiecību projektu vadītājs(-a)
Printful Latvia AS

Printful biznesa attīstības komanda izstrādā un attīsta stratēģijas, kas veicina uzņēmuma izaugsmi, paplašinoties jaunos tirgos, uzturot attiecības ar nozares partneriem, piesaistot investīcijas u. tml. Komanda veic arī nepieciešamo tirgus izpēti un sniedz informāciju citām Printful komandām.

Mazāk nekā 3 gadu laikā Printful ir paplašinājies no 3 līdz 10 ražotnēm visā pasaulē. Ja vēlies gūt pieredzi vienā no veiksmīgākajiem uzņēmumiem Eiropā, Printful ir īstā vieta Tev.

Mēs meklējam motivētu, ambiciozu un komunikablu partnerattiecību projektu vadītāju, kurš uzņemtos izaicinājumu veidot spēcīgas attiecības ar zināmākajām e-komercijas kompānijām pasaulē.

Tavi pienākumi

  • sadarboties ar augsta līmeņa uzņēmumiem globālās e-komercijas jomā, izmantojot sistēmātisku pieeju partnerattiecību pārvaldībai
  • proaktīvi attīstīt, uzturēt un pārvaldīt Printful platformas, kanālus un produktu partnerattiecības visos posmos
  • uzraudzīt un sasniegt partneru sadarbības mērķus un KPI, kā arī uzrunāt jaunus potenciālos biznesa partnerus un vadīt onboarding procesu
  • darboties kā vienam no Printful pārstāvjiem un pārstāvēt uzņēmuma intereses, apmeklēt partneru pasākumus visā pasaulē
  • organizēt mārketinga aktivitātes un sadarboties ar citām komandām (IT, mārketinga un juridiskā komanda, utt.) dažādu projektu koordinēšanā un izstrādē

No Tevis sagaidām

  • izcilas angļu valodas zināšanas
  • lieliskas prezentācijas un argumentācijas prasmes, pieredzi kā sarunvedējam
  • labas prasmes prezentāciju un biznesa modeļu veidošanā (cost-benefit analysis)
  • spēju sadarboties ar dažādām komandām projektu izstrādē
  • problēmu risināšanas prasmes un spēju rast radošus risinājumus sarežģītās situācijās
  • lieliskas organizatoriskās un laika plānošanas prasmes (strukturēta pieeja darbam)
  • 2+ gadu darba pieredze partnerattiecību, pārdošanas, biznesa attīstības vai produktu pārvāldības jomā
  • bakalaura grāds biznesa vadībā, ekonomikā vai līdzvērtīgā jomā

Mēs piedāvājam

  • mēnešalgu 2000–2750 eiro bruto atkarībā no pieredzes, izglītības un prasmēm
  • darbam nepieciešamo aprīkojumu – strādā Windows vai Mac vidē
  • iespēju strādāt attālināti vai mūsdienīgā un labiekārtotā birojā Rīgā
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00)
  • siltas, veselīgas bezmaksas pusdienas birojā no Vairāk Saules u. c. restorāniem
  • veselības apdrošināšanu, kurā iekļauta garīgās veselības veicināšanas programma
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • sporta kluba abonementu
  • iespēju katru gadu 3 mēnešus strādāt ārzemēs
  • darbinieku atlaides vairāk nekā 300 produktiem
  • veicināt profesionālo izaugsmi (konferences, semināri, mentorings, vieslekcijas)
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus un neaizmirstamas ballītes!

Printful nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam. Mēs atbalstām dažādību un iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtējam, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām un darba pieredzi.

Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais(-ā) kandidāts(-e) šim amatam!

Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos. Mēs vienmēr meklējam radošus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuri papildinātu mūsu strauji augošo komandu!

AS Printful Latvia (Reģ. Nr. 40203050078)

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000 - 2750

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Raiņa bulvāris 25
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Valodas

  •  Angļu
Kontaktpersona
Ilze Vasiļjeva

Printful piedāvā apdrukas, dizaina, foto un video pakalpojumus visiem, kuri vēlas izveidot veiksmīgu e-komercijas biznesu. Kopš dibināšanas 2013. gadā esam izauguši par starptautisku 1700 cilvēku komandu un izpildījuši 50 miljonus pasūtījumu. Piedzīvojot strauju izaugsmi 2020. gadā, Printful kļuvis par Latvijā pirmo “vienradzi” jeb privāto jaunuzņēmumu, kura vērtība pārsniegusi vienu miljardu ASV dolāru.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.printful.com

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 19.05.2024
Event manager
SoftGamings | SIA SOCRATES
Rīga
€ 2800 – 3400
Beigu termiņš: 04.05.2024
Senior / Customer Service Specialist
VELUX Latvia
Rīga
€ 2400 – 3200
Beigu termiņš: 03.05.2024