540
 Ražošanas iekārtu apkopes un remonta speciālists/-e
Edge Autonomy Riga SIA

Ražošanas iekārtu apkopes un remonta speciālists/-eEdge Autonomy Riga SIA

Mēs piedāvājam

Radīt pasaules līmeņa inovatīvus risinājumus;
Interesantu un dinamisku ikdienu-zinošu un draudzīgu kolēģu vidū;
Profesionālās izaugsmes iespējas uzņēmumā;
Atbalstām iespējas mācīties un pilnveidot profesionālo pieredzi un kvalifikāciju;
Enerģijas lādiņam un veselībai darbiniekus nodrošinošām ne tikai gardu kafiju un tēju, bet arī ar svaigiem augļiem;
Bezmaksas autostāvvietu pie biroja, Mārupes nov., Jaunbrīdagi 1.

Tavi pienākumi būs

Nodrošināt ražošanas iekratu nepārtrauktu darbību;
Apkopes darbu koordinēšana;
Komunikācija ar ražotajiem par remonta darbu veikšanu, tāmēm;
Komunikācija angļu valodā ar rezerves daļu piegādātajiem/ražotajiem;
Regulāra sekošana līdzi iekārtu apkopēm saskaņā ar apkopes prasībām un ražošanas plānu;
Iekārtu tehniskā stāvokļa novērtēšana;
Atbildība par apkopes lokāciju esošo kārtību, tīrību, rezerves daļu noliktavu.

Prasības kandidātiem

Vidējā profesionālā vai speciālā izglītība;
Pieredze dažādu iekārtu remontdarbu veikšanā;
Labas datorzināšanas (MS Office);
B kategorijas autovadītāja apliecība.

Papildu informācija

CV sūtīt uz e-pastu hr.lv@edgeautonomy.io
Darba laiks no plkst., 8.00. – 17.00.
Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz konkursa otro kārtu.
Atalgojums ir atkarīgs no kandidāta pieredzes un atbilstības amatam.

Tev varētu interesēt arī:

RAŽOŠANAS INŽENIERIS/-E
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1500 – 2000
Beigu termiņš: 14.10.2022
LOĢISTIKAS/RAŽOŠANAS VADĪTĀJS/-A
Rīga
€ 4000
Beigu termiņš: 16.10.2022
PERSONĀLA PROJEKTU VADĪTĀJS/-A (Attīstība)
Augstsprieguma tīkls A/S
Rīga
€ 1900 – 2200