1666
Conexus Baltic Grid AS
Elektromehānisko iekārtu mehāniķis

Galvenās prasības pretendentam:

  • vidējā tehniskā vai tehnisko specialitāšu arodvidusskolas izglītība (vēlams elektronikas vai automātikas specialitātē);
  • valsts valodas (A līmeņa 1. pakāpe), kā arī angļu un krievu valodas prasmes;
  • vēlama pieredze darbā ar elektroiekārtām rūpniecībā;
  • automatizācijas elementu darbības principu izpratne, mēraparātu darbības principu pārzināšana;
  • vēlama pieredze darbā ar rūpniecisko iekārtu programmatūru;
  • vēlams sertifikāts par elektrodrošības grupas piešķiršanu (Bz grupa);
  • spēja plānot, organizēt un veikt darba pienākumus pastāvīgi un savlaicīgi;
  • labas saskarsmes prasmes un spēja strādāt komandā;
  • gatavība strādāt ārpus darba laika;
  • labas datora lietošanas prasmes;
  • vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie darba pienākumi un uzdevumi:

  • ekspluatēt, apkalpot un remontēt automātikas un mērīšanas iekārtās;
  • savlaicīgi un kvalitatīvi veikt montāžas, remonta un ekspluatācijas darbus, vadoties pēc atbilstošās dokumentācijas vai augstākas kvalifikācijas speciālista vadībā;
  • veikt tehniskās pārbaudes un apkopes automātikas un mērīšanas iekārtām un datu reģistrēšanu darba aprīkojuma reģistrācijas lapās;
  • sniegt tiešajam vadītājam informāciju par savu uzdevumu izpildi un darbības rezultātiem.

Mēs piedāvājam:

  • prēmiju atbilstoši Tavam darba sniegumam;
  • 5% iemaksas 3. pensiju fondā;
  • atbalstu svarīgos dzīves notikumos;
  • stabilitāti un sociālās garantijas;
  • kompetentu un saliedētu darbinieku komandu;
  • labus darba apstākļus un drošu darba vidi;
  • inovatīvu un dinamisku darbu;
  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • profesionālās pilnveides un karjeras izaugsmes iespējas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • apmaksātu papildatvaļinājumu;
  • uzsākot darbu, mentoru un jaunā darbinieka mācības;
  • iespēju bez maksas apmeklēt tenisa laukumu;
  • bezmaksas transports uz/no darba (Maršruts: Vangaži- Inčukalna pazemes gāzes krātuve-Vangaži; Rīga-Inčukalna pazemes gāzes krātuve-Rīga).

Atalgojums:  no 1400 EUR (Bruto)

Detalizētai informācijai lūdzam sazināties ar Energosistēmu dienesta vadītāju Māri Eihvaldu pa tālruni : 22033815.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400

Atrašanās vieta

    Sigulda, Siguldas novads, Latvija
    Stigu iela 14,

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Māris Eihvalds
+371 67048081

AS "Conexus Baltic Grid" ir vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas operators Latvijā. Sabiedrība sadarbojas ar juridiskajām personām — dabasgāzes tirgotājiem — saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajiem dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmu pakalpojumu tarifiem. AS „Conexus Baltic Grid” pārvalda vienu no modernākajām dabasgāzes krātuvēm Eiropā — Inčukalna pazemes gāzes krātuvi, kas ir nozīmīgs stratēģiskais objekts visā reģionā.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.conexus.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Elektronikas inženieris/-e izstrādes nodaļā
Mikrotīkls SIA
Rīga
€ 2200 – 2800
Beigu termiņš: 20.04.2024
Tehniskais speciālists/-e (darbam ar kafijas aparātiem)
Sanitex, SIA
Rīga
€ 1400 – 1800
Beigu termiņš: 21.04.2024
Projektēšanas inženieris
RECK SIA
Rīga
€ 2000 – 3000
Beigu termiņš: 27.04.2024