40
SoftGamings | SIA SOCRATES
ACCOUNT MANAGER IN PAYMENTS DEPARTMENT/MENEDŽERIS DARBAM AR KLIENTIEM MAKSĀJUMU NODAĻĀ

Responsibilities/Pienākumi:

  • Stay on top of inquiries and requests from customers and address their needs;
  • To proactively offer relevant payment solutions and make certain that they are delivered in a timely manner;
  • To evaluate performance of provided payment solutions;
  • To develop and maintain strong and trustworthy relationships in B2B environment;
  • Work closely with project managers and compliance team to ensure customer satisfaction

  • Atbildēt uz klientu jautājumiem un izskatīt viņu vajadzības;
  • Proaktīvi piedāvāt attiecīgus apmaksas risinājumus un pārliecināties, ka tie ir savlaicīgi nodrošināti;
  • Novērtēt sniegto apmaksas risinājumu efektivitāti;
  • Attīstīt un uzturēt spēcīgas un uzticamas attiecības B2B vidē;
  • Strādāt ciešā sadarbībā ar IT projektu vadītājiem un atbilstības komandu, lai nodrošinātu klientu apmierinātību.

Requirements/Prasības:

  • Experience as an account manager or relevant position;
  • Advanced English and Russian language skills;
  • Experience in e-commerce, preferably bank or PSP;
  • Strong organizational and multi-tasking skills;
  • High sense of responsibility and attention to details;
  • University degree in finances or relevant industry;
  • Passion for customer satisfaction.

Desirble:

  • Understanding online gaming industry
  • Knowledge of relevant compliance regulations

  • Augstākā izglītība finanšu, ekonomikas vai līdzīgā nozarē;
  • Ļoti labas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Pieredze kontu menedžera vai līdzīgā amatā;
  • Vēlama pieredze e-komercijā, bankā vai PSP;
  • Spēcīgas organizatora spējas un prasme veikt vairākus darbus vienlaicīgi;
  • Augsta atbildības sajūta un uzmanība pret detaļām;
  • Aizrautība nodrošināt klientu apmierinātību.

Priekšrocība:

  • Izpratne par tiešsaistes azartspēļu nozari;
  • Compliance atbilstības noteikumu pārzināšana.

We offer/Mēs piedāvājam:

  • Great opportunity to work for one of the leaders in the online gaming industry;
  • Challenging and interesting work tasks;
  • Training and 360° support starting from the first day;
  • Competitive pay and real growth opportunities;
  • Modern office, flexible start of the working day;
  • Friendly team and cool teambuilding events;
  • Paid lunch every working day;
  • Health insurance after the probationary period.

  • Lielisku iespēju strādāt viena no tiešsaistes spēļu industrijas līderiem labā;
  • Izaicinoši un interesanti darba uzdevumi;
  • Apmācība un 360° atbalsts, sākot no pirmās dienas;
  • Konkurētspējīga alga un reālas izaugsmes iespējas;
  • Moderns birojs, elastīgs darba dienas sākums;
  • Draudzīga komanda un aizraujoši komandas pasākumi;
  • Apmaksātas pusdienas katru darba dienu;
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000 - 3000

Papildu informācija: + Bonusi no veiktiem darījumiem + Bonuses from completed deals

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Cēsu 31

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 MS Office Skype

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Linda Gutareviča
25118299

SoftGamings is one of the world’s most innovative developers of online gaming platforms and supplier of Tier 1 online turnkey gaming systems. SoftGamings is a well-known brand name with over 10 years of successful operations within Online Gaming Industry. Our company is rapidly growing and we are actively hiring new colleagues.

SoftGamings ir viens no pasaules inovatīvākajiem tiešsaistes spēļu platformu izstrādātājiem un 1. līmeņa tiešsaistes gatavo spēļu sistēmu piegādātājiem. SoftGamings ir labi pazīstam zīmols ar vairāk nekā 10 gadiem sekmīgas darbības tiešsaistes spēļu nozarē. Mūsu kompānija ātri aug, un mēs aktīvi pieņemam jaunus kolēģus.

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 16.05.2024
Klientu atbalsta speciālists
The One
Rīga
€ 1500 – 2000
Beigu termiņš: 10.05.2024
Facebook Ads Specialist
SIA "Dynatech"
Rīga
€ 2115
Beigu termiņš: 18.04.2024