816
ACCOUNT MANAGER IN PAYMENTS DEPARTMENT/MENEDŽERIS DARBAM AR KLIENTIEM MAKSĀJUMU NODAĻĀ
SoftGamings | SIA SOCRATES

ACCOUNT MANAGER IN PAYMENTS DEPARTMENT/MENEDŽERIS DARBAM AR KLIENTIEM MAKSĀJUMU NODAĻĀSoftGamings | SIA SOCRATES

Responsibilities/Pienākumi:

  • Stay on top of inquiries and requests from customers and address their needs;
  • To proactively offer relevant payment solutions and make certain that they are delivered in a timely manner;
  • To evaluate performance of provided payment solutions;
  • To develop and maintain strong and trustworthy relationships in B2B environment;
  • Work closely with project managers and compliance team to ensure customer satisfaction

  • Atbildēt uz klientu jautājumiem un izskatīt viņu vajadzības;
  • Proaktīvi piedāvāt attiecīgus apmaksas risinājumus un pārliecināties, ka tie ir savlaicīgi nodrošināti;
  • Novērtēt sniegto apmaksas risinājumu efektivitāti;
  • Attīstīt un uzturēt spēcīgas un uzticamas attiecības B2B vidē;
  • Strādāt ciešā sadarbībā ar IT projektu vadītājiem un atbilstības komandu, lai nodrošinātu klientu apmierinātību.

Requirements/Prasības:

  • Experience as an account manager or relevant position;
  • Advanced English and Russian language skills;
  • Experience in e-commerce, preferably bank or PSP;
  • Strong organizational and multi-tasking skills;
  • High sense of responsibility and attention to details;
  • University degree in finances or relevant industry;
  • Passion for customer satisfaction.

Desirble:

  • Understanding online gaming industry
  • Knowledge of relevant compliance regulations

  • Augstākā izglītība finanšu, ekonomikas vai līdzīgā nozarē;
  • Ļoti labas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Pieredze kontu menedžera vai līdzīgā amatā;
  • Vēlama pieredze e-komercijā, bankā vai PSP;
  • Spēcīgas organizatora spējas un prasme veikt vairākus darbus vienlaicīgi;
  • Augsta atbildības sajūta un uzmanība pret detaļām;
  • Aizrautība nodrošināt klientu apmierinātību.

Priekšrocība:

  • Izpratne par tiešsaistes azartspēļu nozari;
  • Compliance atbilstības noteikumu pārzināšana.

We offer/Mēs piedāvājam:

  • Great opportunity to work for one of the leaders in the online gaming industry;
  • Challenging and interesting work tasks;
  • Training and 360° support starting from the first day;
  • Competitive pay and real growth opportunities;
  • Modern office, flexible start of the working day;
  • Friendly team and cool teambuilding events;
  • Paid lunch every working day;
  • Health insurance after the probationary period.

  • Lielisku iespēju strādāt viena no tiešsaistes spēļu industrijas līderiem labā;
  • Izaicinoši un interesanti darba uzdevumi;
  • Apmācība un 360° atbalsts, sākot no pirmās dienas;
  • Konkurētspējīga alga un reālas izaugsmes iespējas;
  • Moderns birojs, elastīgs darba dienas sākums;
  • Draudzīga komanda un aizraujoši komandas pasākumi;
  • Apmaksātas pusdienas katru darba dienu;
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

Tev varētu interesēt arī:

CLIENT MANAGER
Bilderlings Pay SIA
Rīga
€ 1400 – 3000
Beigu termiņš: 07.12.2022
KLIENTU APKALPOŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJS/-A
Enefit SIA
Rīga
€ 2500 – 3000
Beigu termiņš: 17.12.2022
PROJEKTU VADĪTĀJS-/A
Park Expert
Rīga
€ 2113 – 2405