18
Latvijas Maiznieks AS
GRĀMATVEDIS/-E

AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” - tirgus līderis maizes tirgū Latvijā un TOP Darba devējs Latgales reģionā pēdējo 8 gadu laikā. Latvijas Maiznieks ražotne atrodas Daugavpilī un uzņēmumā tiek nodarbināti 340 darbinieki.
AS „LATVIJAS MAIZNIEKS" turpinot mērķtiecīgu izaugsmi,
konkursa kārtībā aicina savā komandā

GRĀMATVEDI (prof.kods 4311 01)

Darba pienākumi:

  • Veikt grāmatvedības pirmdokumentu apstrādi, uzskaiti, kontroli un reģistrēšanu grāmatvedības uzskaites programmā;
  • Veikt inventarizācijas un nodot pārskatus par inventarizācijas rezultātiem;
  • Veikt uzskaiti noliktavās;
  • Sagatavot atskaites Centrālās statistikas pārvaldei;
  • Veikt savstarpējo aktu salīdzināšanu;
  • Veikt citas mazāk atbildīgas uzskaites un grāmatvedības funkcijas.

Prasības kandidātiem:

  • Speciālā izglītība attiecīgajā jomā;
  • Praktiskā darba pieredze grāmatvedībā ne mazāk kā trīs gadi;
  • Teicamas prasmes strādāt ar MS Office datorprogrammām;
  • Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Zināšanas LR nodokļu un grāmatvedības likumdošanā;
  • Precizitāte, atbildības sajūta, pozitīva attieksme pret darbu un apkārtējiem;
  • Kā priekšrocība tiks uzskatīta iemaņas grāmatvedības datorprogrammā „GRINS 5”.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu dinamiskā, strauji augošā un starptautiskā uzņēmumā;
  • Pastāvīgu un interesantu darbu uz pilnu slodzi;
  • Profesionālu komandu un atbalstu ikdienas darba procesā;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Darbam nepieciešamos resursus.

Darba vieta: Daugavpils

Darba alga 1000,00 EUR, pirms nodokļu nomaksas.

Piesakies līdz 2022.gada 26.oktobrim!

Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos pretendentus.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa norisei.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000

Atrašanās vieta

    Daugavpils, Augšdaugavas novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Latvijas maiznieks AS
TOP darba devējs 2017 Latgales reģionā TOP darba devējs 2018 1. vieta Latgales reģionā
Uzņēmuma mājaslapa

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 23.05.2024
Klientu apkalpošanas koordinators/Customer Care Coordinator
Norwegian Air Resources Latvia
Rīga
€ 1300
Beigu termiņš: 23.04.2024
Sales Specialist
Epic Frog
Rīga
€ 1825 – 2115
Beigu termiņš: 24.04.2024