864
HR personāla partneris/HR People Partner
SoftGamings | SIA SOCRATES

HR personāla partneris/HR People PartnerSoftGamings | SIA SOCRATES

Обязанности/Pienākumi:

  • Организация мероприятий, направленных на повышение эффективности,
    вовлеченности и удержание персонала;
  • Проведение интервью и оценки персонала;
  • Участие в регулярных встречах с сотрудниками и руководителями для мониторинга
    адаптации, мотивации;
  • Контроль психологического климата сотрудников и команд;
  • Поддержка сотрудников, контроль выгорания на работе;
  • Помощь в определении потребности в персонале, поддержка руководства в
    управлении численностью;
  • Помощь в разработке системы нематериального стимулирования сотрудников;
  • Курирование процесса адаптации персонала и аттестация по итогам испытательного
    срока;
  • Организация и разработка системы обучения и развития персонала;
  • Контроль за состоянием трудовой дисциплины в структурных подразделениях
    организации и соблюдение работниками правил внутреннего трудового распорядка;
  • Формирование кадрового резерва;
  • Работа с увольняющимися сотрудниками (анкетирование, беседа, обходной лист);
  • Помощь в организации и проведении мероприятий, направленных на сплочение
    команды;
  • Развитие корпоративной культуры и внутреннего бренда компании;
  • Развитие методов и процессов эффективного управления удаленной командой.

  • Pasākumu organizēšana, kas vērsti uz efektivitātes un personāla noturēšanas paaugstināšanu;
  • Darba interviju vadīšana un kandidātu vērtēšana;
  • Piedalīšanās regulārās tikšanās ar darbiniekiem un vadītājiem adaptācijas, motivācijas monitoringa nolūkā;
  • Veikt darbinieku un komandu psiholoģisko darba vides kontroli;
  • Nodrošināt darbiniekiem atbalstu, kontrolēt izdegšanas pazīmes darba procesos;
  • Palīdzība personāla nepieciešamības noteikšanā, atbalsts vadībai personāla skaita pārvaldībā;
  • Efektīvas vadības metožu un procesu izstrāde darbam ar komandām, kuras strādā attālināti;
  • Palīdzība darbinieku nemateriālās motivācijas sistēmas izstrādē;
  • Personāla adaptācijas procesa pārraudzība un atestācija pēc pārbaudes laika galarezultātiem;
  • Personāla apmācības un attīstības sistēmas izstrāde un realizēšana;
  • Sekot darba disciplīnas stāvoklim uzņēmuma struktūrvienībās un nodrošināt iekšējās darba kārtības noteikumu ievērošanu no darbinieku puses;
  • Nodrošināt personāla pēctecības un rezerves formēšanu;
  • Exit interviju vadīšana (anketēšana, apgaitas lapas aizpildīšana);
  • Uzņēmuma korporatīvās kultūras un iekšējā zīmola attīstība.

Требования/Prasības:

  • Высшее образование (предпочтительно в сфере управления персоналом или в
    области психологии);
  • Образование и/или опыт работы в сфере организационной психологии, психологии
    менеджмента (Industrial psychology) будет преимуществом;
  • Хорошие навыки владения MS Office (Exel, Word);
  • Отличное знание русского языка (устно и письменно), желательно знание английского языка;
  • Отличные коммуникативные навыки, умение выстраивать доверительные отношения с руководителями подразделений и служб;
  • Практические навыки оценки и развития персонала, умение определять
    компетенции, находить сильных сотрудников;
  • Опыт использования различных техник проведения интервью;
  • Умение структурировать информацию и выделять главное;
  • Способность нестандартно мыслить и подходить творчески к решению стандартных
    задач;
  • Развитые лидерские и управленческие компетенции.

  • Augstākā izglītība personāla vadības vai psiholoģijas jomā;
  • Kā papildus tiek uzskatīta priekšrocība izglītība un/vai darba pieredze organizāciju psiholoģijas, menedžmenta psiholoģijas (Industrial psychology) jomā;
  • Labas prasmes MS Office (Exel, Word) lietojumprogrammatūrās;
  • Teicamas krievu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos), vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • Praktiskas personāla novērtēšanas un attīstības iemaņas, prasme noteikt kompetences, spēja saskatīt spēcīgus darbiniekus;
  • Dažādu interviju noturēšanas tehniku izmantošanas iemaņas;
    Izcilas saskarsmes iemaņas un prasme veidot uzticības pilnas attiecības ar nodaļu un apakšnodaļu vadītājiem;
  • Prasme strukturēt informāciju un izcelt galveno;
  • Radoša pieeja standarta uzdevumu risināšanai;
  • Attīstītas līdera un vadības kompetences.

Мы предлагаем/Mēs piedāvājam

  • Отличная возможность работать у одного из лидеров в онлайн-игровой индустрии;
  • Разнообразные и интересные рабочие задания;
  • Обучение и поддержка на 360 ° с первого дня работы;
  • Конкурентоспособная заработная плата и реальные возможности карьерного роста;
  • Современный офис, гибкое начало рабочего дня;
  • Дружный коллектив и увлекательные тимбилдинги;
  • Оплачиваемый обед каждый рабочий день;
  • Медицинская страховка после испытательного срока.

  • Lielisku iespēju strādāt viena no tiešsaistes spēļu industrijas līderiem labā;
  • Izaicinošus un interesantus darba uzdevumus;
  • Apmācību un 360° atbalstu, sākot no pirmās dienas;
  • Konkurētspējīgu algu un reālas izaugsmes iespējas;
  • Modernu biroju, elastīgu darba dienas sākumu;
  • Draudzīgu komandu un aizraujošus komandas pasākumus;
  • Apmaksātas pusdienas katru darba dienu;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Tev varētu interesēt arī:

PERSONĀLA VADĪBAS SPECIĀLISTE/-S
Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs VAS
Rīga
€ 1800 – 2000
Beigu termiņš: 02.12.2022
HR support specialist
Tietoevry (Tieto Latvia SIA)
Rīga
€ 1250 – 1350
TRANSPORTA DISPEČERS
KREISS SIA
Rīgas rajons
€ 1200 – 1650
Beigu termiņš: 13.12.2022