204
Pretkorozijas aizsardzības montieris
Conexus Baltic Grid AS

Galvenās prasības pretendentam:

  • vidējā tehniskā vai tehnisko specialitāšu arodvidusskolas izglītība (vēlams elektronikas vai automātikas specialitātē);
  • valsts valodas (A līmeņa 1. pakāpe), kā arī angļu un krievu valodas prasmes;
  • vēlama pieredze darbā ar elektroiekārtām rūpniecībā;
  • automatizācijas elementu darbības principu izpratne, mēraparātu darbības principu pārzināšana;
  • vēlama pieredze darbā ar rūpniecisko iekārtu programmatūru;
  • vēlams sertifikāts par elektrodrošības grupas piešķiršanu (Bz grupa);
  • labas saskarsmes prasmes un spēja strādāt komandā;
  • labas prasmes darbā ar datoru (Microsoft Office, e-pasta sistēma);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.
  • Gatavība strādāt apmaksātu virsstundu darbu.

Galvenie darba pienākumi:

  • ekspluatēt, apkalpot un remontēt automātikas un mērīšanas iekārtās;
  • savlaicīgi un kvalitatīvi veikt montāžas, remonta un ekspluatācijas darbus, vadoties pēc atbilstošās dokumentācijas vai augstākas kvalifikācijas speciālista vadībā;
  • veikt pazemes komunikāciju elektrokatodaizsardzības sistēmas apkalpošanu, apkopi, remontu;
  • kontrolēt IPGK pazemes gāzes vadu izolācijas stāvokli.

Mēs piedāvājam:

  • prēmiju atbilstoši Tavam darba sniegumam;
  • 5% iemaksas 3. pensiju fondā;
  • atbalstu svarīgos dzīves notikumos;
  • stabilitāti un sociālās garantijas;
  • kompetentu un saliedētu darbinieku komandu;
  • labus darba apstākļus un drošu darba vidi;
  • inovatīvu un dinamisku darbu;
  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • profesionālās pilnveides un karjeras izaugsmes iespējas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • apmaksātu papildatvaļinājumu;
  • uzsākot darbu, mentoru un jaunā darbinieka mācības;
  • iespēju bez maksas apmeklēt tenisa laukumu;
  • bezmaksas transports uz/no darba (Maršruts: Vangaži- Inčukalna pazemes gāzes krātuve-Vangaži; Rīga-Inčukalna pazemes gāzes krātuve-Rīga).

Atalgojums: no 1400 EUR (Bruto)

 Detalizētai informācijai lūdzam sazināties ar Energosistēmu dienesta vadītāju Māri Eihvaldu pa tālruni 67048081.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400

Atrašanās vieta

    Sigulda, Latvija
    Inčukalna pazemes gāzes krātuve, Krimuldas pag., Siguldas nov.

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Māris Eihvalds
+371 67048081
AS Conexus Baltic Grid ir vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas operators Latvijā. AS Conexus Baltic Grid pārvalda vienu no modernākajām dabasgāzes krātuvēm Eiropā Inčukalna pazemes gāzes krātuvi, kas ir nozīmīgs stratēģiskais objekts visā Baltijas jūras reģionā. Tas nodrošina visa reģiona enerģētisko drošību un neatkarību. Inčukalna pazemes gāzes krātuves aktīvās dabasgāzes ietilpība var sasniegt līdz pat 2,3 miljardus kubikmetru, kas pilnīgi spēj nodrošināt Latvijas un reģiona vajadzības pēc kurināmā izejmateriāla. Savukārt, tirgotājiem tā ir iespēja uzglabāt dabasgāzi stratēģiski izdevīgā vietā. Sabiedrības struktūrā ietilpstošā modernā maģistrālā dabasgāzes pārvades sistēma ir 1190 km gara, un tā tieši savieno Latvijas dabasgāzes tirgu ar Lietuvu, Igauniju un Krieviju. Pārvades sistēma tirgotājiem ļauj nodrošināt elastīgas un drošas dabasgāzes piegādes klientiem, kā arī starptautiskā tranzīta iespējas, kas ir reģiona dabasgāzes apgādes stūrakmens.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.conexus.lv

Tev varētu interesēt arī:

Elektromehānisko iekārtu mehāniķis
Sigulda
€ 1400
Beigu termiņš: 30.04.2024
Mehānikas Inženieris - Konstruktors
SAF TEHNIKA AS
Rīga
€ 1800
Beigu termiņš: 18.04.2024
Farmaceits/e un Farmaceita asistents/e Torņakalnā(Zāļu gatavošanai)
Sentor Farm aptiekas AS
Rīga
€ 1000 – 1600