1060
Руководитель HR департамента/HR departamenta vadītājs
SoftGamings | SIA SOCRATES

Руководитель HR департамента/HR departamenta vadītājsSoftGamings | SIA SOCRATES

Обязанности/Pienākumi:

  • Формирование HR-стратегии в соответствии со стратегией компании;
  • Разработка, регламентация и автоматизация всех HR-процессов;
  • Организация работы HR-департамента, постановка задач и контроль их выполнения;
  • Построение системы эффективной коммуникации между HR-департаментом и другими отделами;
  • Консультирование менеджеров и сотрудников по вопросам подбора, оценки, обучения и управления персонала;
  • Работа над развитием внутреннего и внешнего HR-бренда компании;
  • Поддержание высокого уровня корпоративной культуры.

  • HR stratēģijas izveide atbilstoši uzņēmuma stratēģijai;
  • Visu HR procesu, reglamentu izstrāde un automatizācija;
  • HR departamenta darba organizēšana, uzdevumu uzstādīšana un to izpildes kontrole;
  • Efektīvas komunikāciju sistēmas izveidošana starp HR departamentu un citām nodaļām;
  • Darbinieku konsultēšana personāla atlases, novērtēšanas, apmācības un vadības jautājumos;
  • Uzņēmuma iekšējā un ārējā darba devēja tēla veidošana;
  • Augsta līmeņa korporatīvās kultūras uzturēšana.

Мы ждем коллегу/Mēs gaidam kolēģi:

  • С высшим образованием (предпочтительно в сфере управления персоналом или права или дополнительного профессионального образования в этой сфере);
  • С успешным опытом управления проектами в сфере HR от 2-х лет;
  • С опытом управления командой от 2 человек;
  • С развитыми лидерскими и управленческими компетенциями;
  • Хорошие навыки владения MS Office (Exel, Word);
  • Отличное знание русского языка (устно и письменно), желательно знание английского языка;
  • Отличными коммуникативными навыками и умеющих выстраивать доверительные отношения с руководителями подразделений;
  • С опытом развития и поддержки внутренних коммуникаций и активностей внутри компании;
  • Умеющего быстро ориентироваться и принимать решения в сложных ситуациях;
  • Готового работать в условиях быстро растущей компании.

  • Ar augstāko izglītību (vēlams personālvadības jomā vai tiesību zinātnēs vai kā papildus profesionālā izglītība šajā sfērā);
  • Ar sekmīgu projektu vadības pieredzi HR sfērā no 2 gadiem;
  • Ar pieredzi komandas vadīšanā no 2 cilvēkiem;
  • Ar attīstītām līdera un vadības kompetencēm;
  • Ar labām prasmēm MS Office (Exel, Word) lietojumprogrammatūrās;
  • Ar labām latviešu un krievu valodas zināšanām (mutvārdos un rakstos), vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • Ar zināšanām un/vai pieredzi personāllietu vadībā (tiks uzskatīts par priekšrocību);
  • Teicamām saskarsmes iemaņām un prasmi veidot uzticības pilnas attiecības ar apakšnodaļu vadītājiem;
  • Ātri orientēties un pieņemt lēmumus sarežģītās situācijās;
  • Gatavam darbam strauji augošā uzņēmumā.

Мы предлагаем/Mēs piedāvājam:

  • Отличная возможность работать у одного из лидеров в онлайн-игровой индустрии;
  • Разнообразные и интересные рабочие задания;
  • Обучение и поддержка на 360 ° с первого дня работы;
  • Конкурентоспособная заработная плата и реальные возможности карьерного роста;
  • Современный офис, гибкое начало рабочего дня;
  • Дружный коллектив и увлекательные тимбилдинги;
  • Оплачиваемый обед каждый рабочий день;
  • Медицинская страховка после испытательного срока.

  • Lielisku iespēju strādāt viena no tiešsaistes spēļu industrijas līderiem labā;
  • Izaicinošus un interesantus darba uzdevumus;
  • Apmācību un 360° atbalstu, sākot no pirmās dienas;
  • Konkurētspējīgu algu un reālas izaugsmes iespējas;
  • Modernu biroju, elastīgu darba dienas sākumu;
  • Draudzīgu komandu un aizraujošus komandas pasākumus;
  • Apmaksātas pusdienas katru darba dienu;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Tev varētu interesēt arī:

COUNTRY OPERATIONS MANAGER
Manpower
Rīga
€ 2800 – 2800
Beigu termiņš: 23.12.2022
Biznesa attīstības analītiķis/-e
Printful Latvia AS
Rīga
€ 2000 – 3000
Beigu termiņš: 21.12.2022
HR Generalist
Clarity Labs SIA
Beigu termiņš: 07.12.2022