2149
Grāmatvedis/e (Accountant)
sennder Baltic SIA

Grāmatvedis/e (Accountant)sennder Baltic SIA

Prasības kandidātiem

  • Izglītība grāmatvedības vai finanšu jomā;
  • Labas datora lietošanas prasmes (MS Office, Excel);
  • Zināšanas LR nodokļu un finanšu normatīvajos aktos;
  • Pieredze pilna cikla grāmatvedībā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Spēja analizēt datus un pamatot savu viedokli;
  • Labas komunikācijas, argumentācijas un sadarbības prasmes;
  • Vēlme pilnveidoties un apgūt jaunas zināšanas;
  • Labas angļu valodas zināšanas.

Darba pienākumu apraksts

  • Ikdienas pienākumi saistīti ar:
    - Bankas operāciju grāmatošanu (ienākošo/ izejošo maksājumu apstrāde);
    - Rēķinu izrakstīšanas komandas atbalstīšana un dalība debitoru atlikumu pārraudzīšanā;
    - Debitoru un kreditoru uzskaite (ienākošo/ izejošo rēķinu grāmatošana);
    - Klientu rēķinu izrakstīšana.
  • Asistēšana vecākajai grāmatvedei un finanšu vadītājam:
    - Pamatlīdzekļu uzskaitē;
    - Avansa norēķinu un komandējuma atskaišu izveidē, pārbaudē un kontrolē;
    - Atskaišu un deklarāciju sagatavošanā VID, CSP, Latvijas Bankai;
    - Dalība gada pārskata sagatavošanā un mēneša slēgšanā;
    - Citos grāmatvedības darbos.

Mēs piedāvājam

  • Darbu starptautiskā komandā, kurā ir vairāk nekā 1000 cilvēku ar 65+ tautībām, atrodas 8 valstu birojos ar angļu valodu kā mūsu uzņēmuma valodu.
  • Ik ceturkšņa atsauksmju un pārskatīšanas process personības attīstībai. Uzņēmuma mērķu sasniegšanai mēs izmantojam arī “Mērķus un galvenos rezultātus”.
  • Strukturēts paaugstināšanas process divreiz gadā, kas ikvienam nodrošina godīgu un pārredzamu karjeras izaugsmi.
  • Ik ceturksni komandas saliedēšanas pasākumus, uzņēmumu tikšanās un partnerības pasākumus ar citiem uzņēmumiem un vietējiem organizatoriem.
  • Veselības apdrošināšanu, 6 papildu atvaļinājuma dienas, neierobežotas uzkodas, dzērieni un augļi birojā, ikgadējais apmācību budžets 300 eur apmērā, ikmēneša ceļa izdevumu segšana 40 eiro vērtībā u.c.

Tev varētu interesēt arī:

RĒĶINU APSTRĀDES SPECIĀLISTS/-E
Rīgas Stradiņa universitāte
Rīga
€ 1250
Beigu termiņš: 08.02.2023
VECĀKAIS GRĀMATVEDIS/-E
Primum SIA
Rīga
€ 1900
Beigu termiņš: 05.02.2023
BIZNESA ANALĪTIĶIS
Clean R SIA
Rīga
€ 2000