39
I-Work Group
Vecākais konsultants/-e (MS Dynamics 365 BC)

Vecāko konsultantu/-i (MS Dynamics 365 BC)

I-Work Group klients ir IT uzņēmums ar specializāciju komunālo pakalpojumu IS izstrādē un ieviešanā (CIS). Uzņēmums strādā ar klientiem Latvijā, Eiropā, Āzijā, Āfrikā un Lielbritānijā. Galvenā izstrādes platforma ir bāzēta Microsoft Dynamics 365 BC vidē. Darba apjomam pieaugot, uzņēmums aicina komandā

Galvenie darba pienākumi:

  • Piedalīties IT risinājumu izstrādē un ieviešanā klientiem Latvijā, gan ārvalstīs;
  • Konsultēt klientus par MS Dynamics 365 BC un SkyBill izstrādātajiem risinājumiem;
  • Sagatavot IT risinājumu aprakstus;
  • Veidot risinājumu prasību dokumentus un saskaņot tos ar klientiem;
  • Nodrošināt informācijas apriti starp klientu un programmētājiem, kā arī veikt klientu pieprasījumu prasību noskaidrošanu un projektu analīzi;
  • Perspektīvā spēja vadīt nelielus projektus.

Galvenās prasības:

  • Augstākā izglītība IT vai biznesa vadībā, grāmatvedībā, finansēs;
  • Vismaz 3 gadus darba pieredze Microsoft Dynamics 365 BC ieviešanā vai konsultēšanā;
  • Labas komunikācijas spējas angļu un latviešu valodās, kā arī sagatavot dokumentāciju;
  • Vismaz 5 gadus pieredze IT risinājumu ieviešanā un uzturēšanā vai grāmatvedībā;
  • Vēlme apgūt jaunas iemaņas un attīstīties starptautiskā līmenī;
  • Priekšroka kandidātiem ar pieredzi komunālo pakalpojumu norēķinu (billing) sfērā.

Piedāvājums:

  • Darbu dinamiskā un progresīvā uzņēmumā;
  • Profesionālu un draudzīgu komandu;
  • Attīstības un apmācību iespējas;
  • Veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas;
  • Atalgojumu atrbilstoši pieredzei 3500 - 5000 EUR Bruto un papildu motivējošu bonusu sistēmu;
  • Iespēju doties komandējumos uz ārvalstīm un strādāt straptautiskos projektos;
  • Iespēju daļēji strādāt hibrīda režīmā;
  • Pilnu tehnisko nodrošinājumu.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 3500 - 5000

Papildu informācija: Veselības apdrošināšanu. Konkurētspējīgu atalgojumu un papildu motivējošu bonusu sistēmu. Iespēju doties komandējumos uz ārvalstīm un strādāt straptautiskos projektos. Iespēju daļēji strādāt hibrīda režīmā. Pilnu tehnisko nodrošinājumu.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    centrs
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks
Kontaktpersona
Ilze Boitmane
+37126468860

I-Work Group klients ir IT uzņēmums ar specializāciju komunālo pakalpojumu IS izstrādē un ieviešanā (CIS). Uzņēmums strādā ar klientiem Latvijā, Eiropā, Āzijā, Āfrikā un Lielbritānijā. Galvenā izstrādes platforma ir bāzēta Microsoft Dynamics 365 BC vidē.

Tev varētu interesēt arī:

Darbu vadītājs/-a / tehniķis/-e (uz noteiktu laiku)
SIA Aerones Engineering
Rīga
€ 3000 – 5000
Beigu termiņš: 08.05.2024
Starptautiskās pārdošanas projektu vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1600 – 5000
Beigu termiņš: 09.05.2024
Vecākais grāmatvedības asistents/-e
Grant Thornton Baltic SIA
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 19.04.2024