432
EKSPORTA KRAVU LOĢISTIKAS SPECIĀLISTS/-E
HEAD SIA

EKSPORTA KRAVU LOĢISTIKAS SPECIĀLISTS/-EHEAD SIA

HEAD SIA
Transporta uzņēmums HEAD konkursa kārībā, aicina darbā :

EKSPORTA KRAVU LOĢISTIKAS SPECIĀLISTU/-I

Prasības kandidātam:
• Vismaz 2 gadu, veiksmīga darba pieredze starptautisko kravu pārvadājumu jomā (eksports);
• Sapratne par loģistikas procesiem kopumā;
• Latviešu, Krievu un Angļu valodas zināšanas, citu valodu pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību;
• Augsta atbildības sajūta;
• Teicamas saskarsmes prasmes, pozitīva domāšana un spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
• Teicamas datorprasmes (MS Office);
• Vēlme strādāt un pilnveidoties.

Darbinieka pienākumi:
• Kravu pārvadājumu organizēšana (eksports), kontrolēšana (termo/ frigo);
• Aktīva jaunu klientu piesaiste, jaunu sadarbību veidošana;
• Attiecību uzturēšana ar esošajiem klientiem;
• Plānošana, atskaišu sagatavošana;

Piedāvājam:
• Teicamus darba apstākļus;
• Spēju augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu;
• Dinamisku un atbildīgu darbu;
• Jūsu pieredzei un ieguldījumam atbilstošu atalgojumu(2000 EUR(Bruto)+ piemaksas par kvalitatīvi izpildīto darbu).

Kandidātus lūdzam sūtīt CV sadaļā PIETEIKTIES.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju

Darba laiks Pilna slodze
Darba vieta Rīga

Tev varētu interesēt arī:

TIRDZNIECĪBAS VEICINĀTĀJS/-A Rēzeknē
EUGESTA un Partneri, SIA
Rēzekne
€ 800 – 1250
Beigu termiņš: 05.02.2023
NOLIKTAVAS PĀRZINIS/-E
CV-Online Recruitment
Rīgas rajons
€ 1200 – 1300
Beigu termiņš: 19.02.2023
Warehouse Specialist
Evolution Latvia SIA
Rīga
€ 1400
Beigu termiņš: 06.02.2023