2051
DATU IEVADES OPERATORS/-E
HEAD SIA

DATU IEVADES OPERATORS/-EHEAD SIA

Transporta uzņēmums SIA HEAD konkursa kārtībā, aicina komandā :

DATU IEVADES OPERATORU/-I

Darba pienākumi:
• Rēķinu izrakstīšana un nosūtīšana uzņēmuma klientiem
• Rēķinu grāmatošana
• Rēķinu pārbaude mēneša noslēgšanas procesā
• Darbs ar transporta dokumentiem (CMR, deklarācijas)
• Ikdienas problēmu, kas ir saistītas ar rēķinu izrakstīšanu, risināšana un kontaktēšana ar klientiem
• Nepieciešamās dokumentācijas sagatavošana vadībai

Prasības kandidātam:
• Augstas datorlietotāja prasmes (MS Office, pieredze grāmatvedības programmās ir obligāta, vēlams grāmatvedības programmā “1C Uzņēmums 8.3”)
• Pieredze grāmatvedības dokumentu uzskaitē
• Labas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlams angļu valodas zināšanas
• Precizitāte, augsta atbildības sajūta
• Spēja organizēt savu darba laiku, ievērot noteiktos darba izpildes termiņus
• Pozitīva attieksme pret darbu
• Spēja precīzi izpildīt dotus no vadības puses uzdevumus
• Spēja strādāt intensīvi ar lielu datu apjomu;

Mēs piedāvājam:
• Pilnu darba slodzi
• Darbu stabilā un perspektīvā uzņēmumā
• Labus darba apstākļus
• Jūsu pieredzei un ieguldījumam atbilstošu atalgojumu (no 1000 EUR bruto + piemaksas par kvalitatīvi izpildīto darbu).

Kandidātus lūdzam sūtīt CV sadaļā PIETEIKTIES.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju

Tev varētu interesēt arī:

Sistēmas pamatdatu speciālists/-e
MAXIMA Latvija SIA
Rīgas rajons
€ 1100 – 1465
Beigu termiņš: 03.03.2023
Engineering Manager
SaltPay
Rīga
€ 7000
Beigu termiņš: 05.02.2023
Datu ievades operators Aptiekas dienestā
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca SIA
Rīga
€ 1015
Beigu termiņš: 18.02.2023