42
Muižas piens SIA
Reģionālais/-ā pārdošanas vadītājs/-a

Aicinām pievienoties pārdošanas komandai SIA MUIŽAS PIENS!/AB ŽEMAITIJOS PIENAS

Reģionālais/-ā pārdošanas vadītājs/-a.

Darba apraksts

  1. Tieši sazināties un bez starpniekiem veidot attiecības ar visiem Pircējiem un Klientiem tirgū(-os).
  2. Ietirgot produktus mazumtirdzniecībā un e-komercijas kanālos
  3. Esošo (lojālo) klientu noturēšana Latvijas tirgū un jaunu klientu meklēšana;
  4. Sortimenta uzturēšana un sortimenta attīstības plāna izpilde.
  5. Pareiza cenu politikas veidošana Latvijas tirgū;
  6. Pārdošanas plānu izpilde esošajiem un jauniem produktiem mazumtirdzniecībā un e-komercijā
  7. Tirgus analīze, rezultātu izvērtēšana un dažadas atskaites.

Prasības

  1. Godīgums, neatlaidība, uzcītība, iniciatīva;
  2. Ticība tam, ko dari – dedzīgums, mērķu sasniegšanā;
  3. Pārdošanas un sarunu mākslas zināšanas;
  4. Pieredze pārtikas preču un bezalkoholisko dzērienu tirdzniecībā, prioritāte piena nozarē;
  5. Prast komunicēt un veidot attiecības ar klientiem ilgtermiņā;
  6. Zina veidus un līdzekļus, kā pārtikas produkti nonāk plauktos un tos ietirgot
  7. Orientēšanās uz rezultātu, spēja risināt problēmas, neatlaidība un labas organizatoriskās prasmes;
  8. Valodu zināšanas: latviešu, krievu (B2) un vēlamas citu valodu (angļu, lietuviešu) zināšanas - rakstiski un mutiski;
  9. Lietuvas Republikas valdības normatīvo aktu, citu tiesību aktu pārzināšana.
  10. Labas analītiskās prasmes un MS Excel zināšanas

…. Ko mēs piedāvājam

  1. Papildu priekšrocību pakete, kas šodien sastāv no 10+ papildus priekšrocībām!
  2. Konkurētspējīgu atalgojumu, kas atkarīgs no sasniegtajiem rezultātiem;
  3. Iecelsim kuratoru, kurš palīdzēs veiksmīgi startēt jaunā amatā;
  4. Apmācības un atbalstu;
  5. Nodrošināsim iespēju paaugstināt kvalifikāciju - pastāvīgi mācīties un pilnveidoties gan iekšējā, gan ārējā tirgus apmācību kursos.
  6. Labus darba apstākļus un draudzīgus kolēģus.

Mūsu MOTO: Strādā ar mīlestību - SIA Muižas piens kļūs par mājām!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1800 - 2000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Tev varētu interesēt arī:

Social Media and Content Manager
Osaühing Tonybet
Rīga
€ 1500 – 2500
Beigu termiņš: 05.05.2024
Office manager
Medsy, SIA
Rīga
€ 2000 – 3000
Beigu termiņš: 20.04.2024
Ilgtspējas procesu vadītājs/-a
Air Baltic Corporation AS
Rīga
€ 2400 – 3000
Beigu termiņš: 29.04.2024