2929
Rūpnīcas vadītājs/-a
Rūpnīcas vadītājs/-a
Talentor Latvia
Rūpnīcas vadītājs/-a

Rūpnīcas vadītājs/-aTalentor Latvia

Prasības kandidātiem

Preferabli kandidātam ir vismaz 10 gadu pieredze montāžas ražošanā, vēlams strādājot starptautiskā uzņēmumā.
Pieredze veicinot uzņēmuma izaugsmi, demonstrējot spēju palielināt/uzlabot ražošanu un piedalīties jaunu iekārtu uzstādīšanā, kā arī jaunu produktu tirgū laišanas plūsmās.
Izpratne jaunu rūpnīcas telpu iekārtošanā, spēja sniegt ieteikumus potenciāliem uzlabojumiem un optimizēt ražošanas iespējas.
Atvērtība idejām un nebaidīšanās no izaicinājumiem.
Teicamas mutvārdu un rakstiskas komunikācijas prasmes latviešu un angļu valodā.
Kandidāta iespēja ir piedalīties piedzīvojumā, kura mērķis ir palīdzēt cilvēkiem, vienlaicīgi sekojot uzņēmuma Care of Sweden galvenajai misijai.

Darba pienākumu apraksts

Par uzņēmumu:
Mūsu klients ir Zviedrijas uzņēmums, kas izstrādā, ražo un pārdod medicīnas tehnoloģiju produktus un pakalpojumus veselības aprūpes nozarei.

Uz zināšanām un ieskata veselības un medicīniskās aprūpes nozarē balstīts, Care of Sweden koncentrējas uz palīdzību spiediena mīksto audu čūlu (izgulējuma) profilaksē un ārstēšanā.
Latvijā uzņēmums paredz būvēt montāžas rūpnīcu Liepājā jaunam matraču klāstam. Atklāšana plānota 2023. gada beigās, savukārt darbību uzsākšana – 2024. gada pirmajā pusē.

Uzņēmums meklē cilvēku, kas pārraudzīs rūpnīcas izveidi un vadīs ražošanu, uzsākot rūpnīcas darbību. Lai gan uzņēmuma administrācija tiek pārvaldīta abējādi no ārpakalpojumu sniedzēju puses, vai centrālā biroja Zviedrijā, rūpnīcas vadītājs būs tieši atbildīgs par:
• Ražošanas organizēšanu un komandu pārraudzību sadarbībā ar maiņu vadītājiem.
• Gatavās produkcijas uzkrājumu uzturēšanu.
• Sadarbības organizēšanu ar piegādātājiem, līdzsvarojot produkcijas apjoma elastību un ražošanas iespējas.
• Piegādātāju tīkla izveidi, loģistiku un partneru tīkla paplašināšanu Latvijā (ārvalstu piegādātājus pārvaldīs Zviedrijas galvenais birojs).

Tā kā produkcija ir paredzēta mātes uzņēmuma iekšējai iegādei, rūpnīcas vadītājs nebūs pakļauts pienākumiem, kas saistīti ar pārdošanu, mārketingu, biznesa attīstību utt.
Vakantā pozīcija atrodas Liepājā, kur paredzēts iekārtot rūpnīcu. Rūpnīcas vadītājs būs tieši pakļauts Zviedrijā bāzētajai grupas COO.

Mēs piedāvājam

Care of Sweden piedāvā visaptverošu un konkurētspējīgu atalgojuma paketi, kas ietver fiksētu algu no 3500 līdz 4000 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Piesakoties vakancei, lūdzu, pievienojiet savu Curriculum Vitae (CV) dokumentu angļu valodā.

Radušos jautājumu gadījumā, lūdzu sazinieties ar atbildīgo konsultantu Thibault Normand caur e-pastu thibault.normand@talentor.com vai tālruni +371 24 770 274.

Tev varētu interesēt arī:

Ražošanas vadītājs
Cita Lieta SIA
Rīga
€ 3000 – 4500
Beigu termiņš: 11.02.2023
Ražošanas maiņas meistars/-e / vadītājs/-a
WorkingDay Latvia
Rīga
€ 1900 – 1900
Beigu termiņš: 02.02.2023
Ražošanas vadītājs/-a
I-Work Group
Ogres rajons
€ 3000 – 6000
Beigu termiņš: 17.02.2023