41
Arhīvists/e
Arhīvists/e
Conexus Baltic Grid AS

Arhīvists/e

Galvenās prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība, vēlams humanitārajā vai sociālo zinātņu jomā, kas papildināta ar speciālajām zināšanām dokumentu un arhīva pārvaldības jomā;
  • pieredze arhīvista amatā ne mazāk par 3 gadiem, vēlams valsts vai pašvaldību institūcijā vai publiskas personas kapitālsabiedrībā;
  • dokumentu un arhīva pārvaldības nozari regulējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • pieredze elektronisko dokumentu arhivēšanā, elektronisko dokumentu arhīva izveidē;
  • teicamas latviešu valodas prasmes;
  • angļu valodas un krievu valodas prasmes izpildāmā darba apjomā;
  • teicamas prasmes darbā ar Microsoft Office programmatūru;
  • spēja apstrādāt lielu datu apjomu;
  • prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, precizitāte darba izpildē un augsta atbildības sajūta;
  • labas sadarbības un komunikācijas prasmes, stresa noturība;
  • ētikas normu pārzināšana.

Galvenie darba pienākumi un uzdevumi:

  • Nodrošināt iekšējo un ārējo normatīvo aktu prasības Sabiedrības dokumentu un arhīva pārvaldībā;
  • Darbs dokumentu pārvaldības elektronisko dokumentu uzskaites sistēmā un citās dokumentu un arhīva pārvaldības informācijas sistēmās;
  • Izveidot elektronisko dokumentu arhīvu, veikt elektronisko dokumentu arhivēšanu līdz nodošanai valsts arhīvā;
  • Nodrošināt dokumentu preventīvo aizsardzību;
  • Piedalīties Sabiedrības lietu nomenklatūras izstrādē;
  • Sniegt atbalstu citu struktūrvienību pārstāvjiem.

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu un dinamisku darba vidi;
  • atbalstošu un profesionālu kolektīvu;
  • ērtu un mūsdienīgu darbavietu;
  • motivējošu atalgojuma sistēmu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • profesionālās izaugsmes un apmācību iespējas;
  • uzsākot darbu, mentoru un jaunā darbinieka mācības.

Atalgojums: 1900 EUR (Bruto)

Detalizētai informācijai lūdzam sazināties ar Dokumentu un arhīva pārvaldības daļas vadītāju Elvīru Atvaru pa tālruni 25542406.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1900

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Stigu iela 14,

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Elvīra Atvara
25542406
AS „Conexus Baltic Grid” ir vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas operators Latvijā. AS „Conexus Baltic Grid” pārvalda vienu no modernākajām dabasgāzes krātuvēm Eiropā — Inčukalna pazemes gāzes krātuvi, kas ir nozīmīgs stratēģiskais objekts visā Baltijas jūras reģionā. Tas nodrošina visa reģiona enerģētisko drošību un neatkarību. Inčukalna pazemes gāzes krātuves aktīvās dabasgāzes ietilpība var sasniegt līdz pat 2,3 miljardus kubikmetru, kas pilnīgi spēj nodrošināt Latvijas un reģiona vajadzības pēc kurināmā izejmateriāla. Savukārt, tirgotājiem tā ir iespēja uzglabāt dabasgāzi stratēģiski izdevīgā vietā. Sabiedrības struktūrā ietilpstošā modernā maģistrālā dabasgāzes pārvades sistēma ir 1190 km gara, un tā tieši savieno Latvijas dabasgāzes tirgu ar Lietuvu, Igauniju un Krieviju. Pārvades sistēma tirgotājiem ļauj nodrošināt elastīgas un drošas dabasgāzes piegādes klientiem, kā arī starptautiskā tranzīta iespējas, kas ir reģiona dabasgāzes apgādes stūrakmens.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.conexus.lv

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 25.05.2024
Sistēmu analītiķis/-e
WorkingDay Latvia
Rīga
€ 3000 – 4500
Beigu termiņš: 25.04.2024
Farmaceits/e un Farmaceita asistents/e Talsos
Sentor Farm aptiekas AS
Talsi
€ 1000 – 1600