54
SEMARAH Hotel Management
Zāles administrators

Semarah Hotels viesnīcu ķēde darbam Restorānā aicina
ZĀLES ADMINISTRATORU

Prasības kandidātiem:

• vidējā profesionālā vai augstākā izglītība;
• pieredze apkalpojošā sfērā, restorāna darbā;
• spēja ātri un efektīvi strādāt patstāvīgi un komandā;
• augsta atbildības sajūta, pozitīva attieksme pret darbu;
• precizitāte, vēlme mācīties un pilnveidoties;
• teicamas komunikācijas prasmes, spēja strādāt saspringtās darba situācijās;
• latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
• datorprasmes.

Darba pienākumu apraksts

Galvenie pienākumi:
• profesionāli augsta līmeņa klientu apkalpošanas nodrošināšana;
• restorāna darbinieku darba efektīva vadīšana un organizēšana;
• restorāna ikdienas darba plānošana un organizēšana;
• atbildība par ikdienas servisu.

Mēs piedāvājam

• dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu;
• profesionālās izaugsmes iespējas;
• daļēji apmaksāta ēdināšana;
• Atalgojumu 7.50 euro/h, piemaksas un sociālās garantijas;
• Labus darba apstākļus un mūsdienīgu darba vidi.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 7.5

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Skanstes 7. korpuss 1,

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Inga Neimane

Semarah Hotels ir Latvijā dibināta viesnīcu ķēde, kura var lepoties ar patiesi vērtīgām pērlēm. Kūrorta viesnīca "Lielupe", vēsturiski nozīmīga viesnīca "Metropole" un elegantā dizaina viesnīca "Grand Poet" Rīgā. Katra no tām ir ar savu unikālo stāstu un vērtībām.

Tev varētu interesēt arī:

Restorāna vadītājs
Liepājas Virziens SIA
Rīga
€ 1800
Beigu termiņš: 25.04.2024
Pasūtījumu ievades speciālists/-e
Manpower
Rīga
€ 1200 – 1400
Beigu termiņš: 05.05.2024
Klientu apkalpošanas koordinators/Customer Care Coordinator
Norwegian Air Resources Latvia
Rīga
€ 1300
Beigu termiņš: 23.04.2024